Drogi AugustynuInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Drogi Augustynu. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Drogi Augustynu zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Drogi Augustynu i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Drogi Augustynu. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Drogi Augustynu! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Drogi Augustynu, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Drogi Augustynu
Kraj produkcji Austria
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1960
dugo 94 minuty
Prt
Dyrektor Hermann Lanske
scenariusz Ulrich Becher , Peter Preses
produkcja Erich Neuberg
muzyka Robert dumny
aparat fotograficzny Ernst Huber, Peter Jasicek, Harald Windisch, Walter Wirsta
skaleczenie Erich Burkl
zawód

Gra drogiego Augustina to austriacki film telewizyjny o zarazie w Wiedniu i wiedeskim komorniku Marxie Augustinie , znanym z piosenki O ty drogi Augustinie .

akcja

Wiede 1679: Luzi ucieka z burdelu Madame Jasmin, któr chciaa zrobi ze swoich prostytutek, a teraz pracuje jako kelnerka w gospodzie Kilian Brenneis. Jest zakochana w piosenkarzu bankowym i kobziarzu Augustinie, zwanym Pfeifergustl. Niemniej jednak chce polubi znacznie starszego, ale bogatszego gospodarza Kiliana. Kiedy Madame Jasmin chce j sprowadzi z powrotem, jest chroniona przez barona, który wanie przyby do gospody jako go: twierdzi, e rozpoznaje hrabin z Woch w Luzi. Baron donosi o wybuchu zarazy w Bazylei, a wkrótce potem suga Kiliana, Nepomuk, mówi nam, e w Wiedniu doszo ju do pierwszej mierci.

Augustin ma tworzy muzyk na weselu Kiliana i Luzi, ale Kilian jest zdenerwowany, poniewa Augustin piewa nie tylko wesoe piosenki, ale take o mierci. W nocy Kilian wpada w panik i idzie do lekarza, poniewa bdnie uwaa, e siniak na jego stopie jest czarny z powodu zarazy. Wic Luzi spdza reszt nocy polubnej z Augustinem. Baga go, eby wyjecha z ni z miasta, ale on z humorem znosi plag i chce zosta w Wiedniu.

Coraz wicej osób opuszcza miasto, dlatego Kilian, który prowadzi równie warsztat naprawy powozów, robi dobry interes. Baron take chce wyjecha do Pragi i proponuje Luziemu podróowa z nim: strzeli do niej i chce j obsypa prezentami. Jednak na próno czeka na ni w wagonie, bo ona chce zosta u Augustina w Wiedniu. Baron odchodzi, ale wraca tego samego dnia. Dopiero teraz dowiaduje si o zwizku Luziego z Augustynem.

Augustine stara si roznosi na dudach dobry nastrój, a zaraza szerzy si coraz bardziej. Kilian nieoczekiwanie staje si bogaty, gdy Madame Jasmin i szlachetny dentelmen przelicytowali si, by poyczy powóz i konie Kiliana na ucieczk z miasta. Póniej Kilian take ucieka i pi poza miastem na wieym powietrzu.

Baron umiera z powodu zarazy, a wkrótce potem umiera równie Luzi. Augustyn nie daje si powstrzyma przed wejciem do jej pokoju chorych, a nastpnie podania za stranikami wiziennymi, którzy przewo zwoki Luziego na wózku z innymi zwokami do jamy zarazy poza miastem. Ma halucynacje i mdleje, po czym winiowie uwaaj go za martwego i wrzucaj go do jamy zarazy.

Jesienny wiatr obiecuje zagodzenie epidemii dumy. Karczma jest teraz pusta, z wyjtkiem pokojówki Kreszenzii i sucego Nepomuka. Chce uciec z pienidzmi Kiliana, ale nagle w drzwiach staje Augustine, o którym wszyscy na pocztku myl, e jest duchem. Kilian równie wraca ze swojej kryjówki, ale kiedy dowiaduje si, e Augustine spdzi noc w jamie zarazy, ogarnia go strach. Nie chce nawet odzyska portfela, który trzyma mu Augustin. Wic Augustine wychodzi na ulic, gdzie piewa guldenów Kiliana i rozdaje je przechodniom.

produkcja

Na potrzeby tego filmu Peter Preses i Ulrich Becher zaadaptowali dla telewizji sztuk Der Pfeifer von Wien , której premiera odbya si 29 wrzenia 1950 roku w wiedeskim Volkstheater . Film zosta wyprodukowany przez ORF i wyemitowany po raz pierwszy 26 listopada 1960 roku.

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Jan Lech

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Zygmunt Janiak

Wreszcie artykuł o Drogi Augustynu, który jest łatwy do przeczytania.

Patrycja Markiewicz

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Drogi Augustynu.

Mieczyslaw Nowakowski

Artykuł o Drogi Augustynu jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.