Dowództwo (2004)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dowództwo (2004). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dowództwo (2004) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dowództwo (2004) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dowództwo (2004). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dowództwo (2004)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dowództwo (2004), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Komenda
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2004
Prt
Dyrektor Thomas Bohn
scenariusz Thomas Bohn
produkcja Marek Horyna
muzyka Hans Franek
aparat fotograficzny Szymon Schmejkal
skaleczenie Inge Bohmann
zawód

Polecenie to niemiecki film telewizyjny przez Thomas Bohn od 2004 roku . Film zosta wyprodukowany przez Maran Film na zlecenie SWR i arte . W gównych rolach wystpuj Robert Atzorn , Jens Atzorn i Iris Berben . Premiera filmu odbya si 26 czerwca 2004 roku w ramach 22. Festiwalu Filmowego w Monachium. Po raz pierwszy zosta wyemitowany w telewizji 14 stycznia 2005 r. na antenie arte.

wtek

Genera brygady Heinz Büchner dowodzi Poczonymi Siami Specjalnymi (GSK) niemieckich si zbrojnych. Po zleceniu Hardthöhe otrzymuje rozkaz, który pocztkowo wydaje si by doskona okazj do wykazania si umiejtnociami nowo utworzonych si specjalnych. Na Kaukazie ma zosta wyeliminowana grupa terrorystów, którzy planuj atak na kwater gówn si zbrojnych USA w Heidelbergu. W ataku tym podobno zostanie uyta brudna bomba , która nie tylko zniszczy obiekty wojskowe, ale równie doprowadzi do skaenia nuklearnego terenu. Wydaje si, e obrona zostaa udzielona.

Büchner wyrusza do marszu pod dowództwem swojego syna, porucznika Christophera Büchnera. W fazie przygotowa do wdroenia pojawiaj si róne rzeczy, które mog sta si prawdziwym problemem w trakcie akcji. Oberleutnant Büchner odmawia regularnej oceny przeprowadzanej przez psychologa jednostki, Oberfeldarzta Leisena. Pukownik Koczian, zastpca Büchnera, a take czonek Bundestagu Benedict Hohndayer i bya ona Büchnera Ellen z rónych powodów wtpi w legalno operacji. I stopniowo wychodz na jaw fakty, które sprawiaj, e ta wtpliwo wydaje si bardziej ni uzasadniona.

Mimo to jednostka GSK zostaje wysana na Kaukaz. Tam oberleutnant Büchner znalaz si w sytuacji, w której decyzj sumienia zagrozi zarówno bezpieczestwu swojej jednostki, jak i przekazanemu spoeczestwu politycznemu uzasadnieniu operacji. Jednostka wraca do Niemiec z podejrzanym terroryst na pokadzie.

Komisja ledcza stara si wyjani spraw i ustali, kto jest za ni odpowiedzialny.

Opinie

W tym dramacie reyser i autor Thomas Bohn (Straight Shooter) opracowuje skrajnie niepoprawny politycznie, ale cakowicie moliwy do wyobraenia scenariusz.

To, co zaczyna si jak przygnbiajco aktualny thriller polityczny, szybko przeradza si w rodzinny dramat w szarym kolorze. Z drugiej strony nie byoby nic do powiedzenia, gdyby reyser i autor Thomas Bohn traktowa swoich bohaterów powanie. Niestety, zbyt dua cz jego osobistego obrazu pozostaje rozdrobniona i wydaje si przeciona.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ wiatowa premiera 26 czerwca 2004 na 22. Festiwalu Filmowym w Monachium, obejrzano 19 marca 2009
  2. Pierwszy TV nadawany 14 stycznia 2005 ( pamitka z oryginaem z dnia 27 lipca 2009 roku w Internet Archive ) Info: archiwum Link zosta automatycznie wstawiony i jeszcze nie sprawdzone. Sprawd link do oryginau i archiwum zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie. w naturze; obejrzano 16 czerwca 2009 @1@2Szablon: Webachiv / IABot / www.arte.tv
  3. Polecenie. W: pryzmacie . ródo 20 lipca 2021 .
  4. ^ Rainer Braun: Kontrowersyjna misja na Kaukazie. Film o sztuce: thriller polityczny i dramat rodzinny w : Berliner Zeitung , 14 stycznia 2005.

Opiniones de nuestros usuarios

Amit Bielecki

Dzięki za ten post na Dowództwo (2004), właśnie tego potrzebowałem

Kalina Makowski

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Elzbieta Sienkiewicz

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Dowództwo (2004) pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Dowództwo (2004) tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.