Dom w peni elektrycznyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dom w peni elektryczny. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dom w peni elektryczny zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dom w peni elektryczny i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dom w peni elektryczny. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dom w peni elektryczny! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dom w peni elektryczny, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki W peni elektryczny dom
Sweet Home - samo szczcie
Tytu oryginalny Dom elektryczny
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1922
dugo 22 minuty
Prt
Dyrektor Edward F. Cline ,
Buster Keaton
scenariusz Edward F. Cline,
Buster Keaton
produkcja Joseph M. Schenck
aparat fotograficzny Elgin Lessley
skaleczenie Buster Keaton
zawód

W peni elektryczny dom (tytu oryginalny: The Electric House ; tytu alternatywny: Sweet Home - luck alone ) to amerykaski film krótkometraowy - komedia z Busterem Keatonem w roli tytuowej, wspódzielony z Edwardem F. Cline, który by równie odpowiedzialny za scenariusz i reyseri.

akcja

Botanika Buster ucze przypadkowo miesza si dyplomem stwierdzam, e jest inynierem elektrykiem z zawodu . Nastpnie otrzyma zamówienie od milionera na wyposaenie swojego domu w urzdzenia elektryczne. Na pocztku Buster chce wyjani ten bd, ale kiedy widzi pikn córk milionera, sytuacja si zmienia.

Kiedy rodzina milionerów wraca z wakacyjnej podróy, Buster przedstawia swoje wynalazki. S puapki z niektórymi wynalazkami, na przykad ludzie wchodzcy po schodach ruchomych kilkakrotnie wypadaj przez okno do basenu. Wiele z tego wydaje si zbdnych, ale w sumie Buster wykona swoje zadanie tak dobrze, e rodzina milionerów zaprasza swoich przyjació, aby równie podziwiali wynalazki. Prawdziwy inynier elektryk, który straci prac, wymieniajc najpierw dyplomy, planuje teraz zemst na Busterze. Wnika do domu, powoduje rónego rodzaju chaos i sprawia, e Buster wyglda le. Chocia Buster moe ostatecznie pokona przeciwnika za pomoc swoich wynalazków, ujawnia si jego zawroty gowy i zostaje wyrzucony z domu przez milionera. Potem chce si zabi i wpada do basenu, obciony ciarkami, ale córka ratuje go, pozwalajc wodzie spyn. W kocu Buster jest wypukiwany przez odpyw wody.

to

Buster Keaton próbowa sfilmowa podobny temat ju wiosn 1921 roku. Ale w tym czasie, drugiego dnia strzelaniny, wsiad butem do ruchomych schodów, amic kostk . Nastpnie musia odpocz przez pi miesicy. Ukoczony film to druga próba, która zostaa nakrcona latem 1922 roku. The Electric House to "komedia gadetowa" (komedia wynalazków) typowa dla zainteresowanego technicznie Keatona. Swój art czerpie gównie z tego, e prezentowanych jest wiele szalonych wynalazków.

Wraz z Virgini Fox (19021982), która gra tu córk milionera, Keaton nakrci wiele filmów w latach 19201923. Aktorka wysza póniej za m za producenta filmowego Darryla F. Zanucka .

Film mia swoj niemieck premier 22 stycznia 1926 roku pod tytuem Trautes Heim - Glück sam .

linki internetowe

Commons : The Electric House  - Collection of Images

Indywidualne dowody

  1. "The Electric House" w BusterKeaton.com ( pamitka z oryginaem od 6 lutego 2016 w Internet Archive ) Info: archiwum Link zosta automatycznie wstawiony i jeszcze nie sprawdzone. Sprawd oryginalny i archiwalny link zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie. @ 1@ 2Szablon: Webachiv / IABot / www.busterkeaton.com
  2. Michael Hanisch: O nich miej si (t) en milionów , Henschelverlag, Berlin, 1976, s.208

Opiniones de nuestros usuarios

Borys Bielecki

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Marzena Romanowski

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Norbert Banasiak

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Dom w peni elektryczny.

Edward Zawadzki

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Dom w peni elektryczny jest tym, którego szukałem.