Dom mgyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dom mgy. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dom mgy zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dom mgy i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dom mgy. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dom mgy! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dom mgy, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Oryginalny tytu Dom mgy
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2017
dugo 85 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Claudia Garde
scenariusz Sven S. Poser ,
Britta Stöckle
produkcja Quirin Berg ,
Max Wiedemann ,
Kerstin Nommsen
muzyka Colin Towns
aparat fotograficzny Cristian Pirjol
skaleczenie Thomas Stange
zawód

Nebelhaus to niemiecki thriller telewizyjny , który by transmitowany po raz pierwszy w dniu 28 listopada 2017 roku w sprawie SAT.1 . Jest oparty na tytuowym thrillerze kryminalnym Erica Berga .

wtek

Dziennikarz Doro Kagel bada swoj koleank ze szkoy Leonie, która jest teraz w piczce i która podobno zamordowaa trzy osoby na wyspie. Podczas ledztwa na miejscu spotyka Timo Stadtmüllera, który wyznaje jej, jak wszystko poszo. Grupa przyjació z dziecistwa spotkaa si na wyspie. Poniewa uczucia Leonie do Timo zostay odrzucone i czua si ogólnie zepchnita do tyu, popenia samobójstwo. Dziecko zostao zastrzelone podczas poprzedniego starcia z broni. Kucharz z Kambody zosta wtedy zabity przez Timo. Caa sprawa zapakowana w artyku w gazecie przynosi Leonie uniewinnienie.

krytyka

TV Spielfilm podnosi kciuki i mówi: Bogate w zwroty akcji, z mglistymi liczbami.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. The Nebelhaus na tvspielfilm.de

Opiniones de nuestros usuarios

Paulina Chrzanowski

Musiałem znaleźć coś innego na temat Dom mgy, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Jack Niewiadomski

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Dom mgy jest tym, którego szukałem.

Kalina Sroka

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.