Dom dla lalek w PinnowInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dom dla lalek w Pinnow. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dom dla lalek w Pinnow zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dom dla lalek w Pinnow i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dom dla lalek w Pinnow. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dom dla lalek w Pinnow! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dom dla lalek w Pinnow, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Dom dla lalek w Pinnow
Kraj produkcji NRD
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1984
dugo 82 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Christian Steinke
scenariusz Günter Ebert (scenariusz),
Christian Steinke (scenariusz),
Ellen-Maria Jäger (dramaturgia),
Joachim Wohlgemuth
produkcja DEFA w imieniu telewizji NRD
muzyka Axel Hein
aparat fotograficzny Rolf Sohre
skaleczenie Margrit Brusendorff
zawód

Dom lalek w Pinnow to film zrealizowany przez telewizj NRD w 1984 roku na podstawie powieci Joachima Wohlgemutha o tym samym tytule , która opowiada o codziennym treningu na LPG .

akcja

Mody Norbert Stenzel jest kierownikiem ds. Szkolenia w hodowli zwierzt w Pinnow. Poniewa sam by praktykantem w Pinnow i czsto cierpia z powodu metod nauczania swojego poprzednika, chce pokaza swojemu byemu trenerowi, e praktyka moe by równie zabawna. Norbert postrzega uczniów jako odpowiedzialnych, dorosych ludzi i stara si ich zmotywowa do cikiej pracy z wiksz swobod i mniejszym rygorem. Oprócz problemów zawodowych mode kobiety borykaj si z pierwsz mioci, zazdroci i nieuchronnym bólem serca. Jedn z jego uczennic jest 16-letnia Steffi, która wanie przez niego postanawia zosta dojark, z któr Norbert zaczyna romans.

to

Ksika Joachima Wohlgemutha ukazaa si w 1983 roku nakadem Neues Leben .

W uczniów z BBS z VEG (Z) Tierzucht Groß Kreutz udzia w folii jako amatorów podmiotów . Petra Fritzenwanker , która zostaa wybrana sporód wielu innych kandydatów do roli Steffi po próbnych zdjciach, bya widziana w dwóch innych produkcjach telewizyjnych w nastpnych latach.

Zdjcia z prób amatorskiej grupy teatralnej:

Recenzje

Niezy film telewizyjny.

Transmisje

Pierwsza emisja odbya si w pierwszym programie telewizji NRD w niedziel 1 stycznia 1984 roku.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. programm.ard.de
  2. fernsehenderddr.de
  3. ^ Dom dla lalek w Pinnow. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 1 padziernika 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Iza Kowalczyk

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Dom dla lalek w Pinnow pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Dom dla lalek w Pinnow tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Malwina Osiński

Ładny artykuł z _zmienna.

Radek Szymański

Uważam, że ten wpis o zmiennej Dom dla lalek w Pinnow jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.