Dolina taczcych wdówInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dolina taczcych wdów. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dolina taczcych wdów zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dolina taczcych wdów i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dolina taczcych wdów. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dolina taczcych wdów! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dolina taczcych wdów, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Dolina taczcych wdów
Kraj produkcji Niemcy , Hiszpania
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1975
dugo 93 (wersja niemiecka 84) min
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Volker Vogeler
scenariusz Volker Vogeler
produkcja Michael Fengler
Luis Megino
muzyka Carmelo A. Bernaola
aparat fotograficzny Fernando Arribas
skaleczenie Eduardo Biurrun
zawód

Dolina Taczcych Wdów to erstaufgeführter 23 maja 1975 r. Western w koprodukcji niemiecko-hiszpaskiej, który mona równie rozumie jako komedi domow. Volker Vogeler wystawi wedug wasnego scenariusza.

akcja

Kiedy ich mowie wracaj do domu po czterech latach wojny domowej, kobiety w maym miasteczku w Teksasie nie chc ju mie z nimi nic wspólnego; odkryli, e radz sobie lepiej i szczliwiej samodzielnie i bez instrukcji od mistrzów. W tym celu s gotowi zabija powracajcych nawet wbrew ich wewntrznemu oporowi, jeli nie zgadzaj si z sytuacj. Skutkiem tego jest seria zatru i ucieczek z wioski; tylko jedna dziewczyna opuszcza miasto z mioci do swojego bohatera. To jedyny mczyzna, który przey konsekwentne dziaanie kobiet.

krytyka

Leksykon filmów midzynarodowych mówi: komedia przebrany za sielanki pod wieloma wzgldami nawizuje do klasycznych modeli w gatunku westernów i filmów ojczyzny. We wszystkich uderzeniach reyserskich w peni zabawny film z satyrycznym zaciciem, skadajcy si z odwrócenia regu zachodniego gatunku, rysuje swoj komedi. Praca jest wynikiem intensywnego flirtu midzy Volkerem Vogelerem i Alice Schwarzer oraz zalotnego i zadowolonego z siebie maego filmu z Podtytu Niemiecka filmowa idylla z arszenikiem - mówi Joe Hembus . Süddeutsche Zeitung widzia jednak biedne, naiwne zachodnie ingracjacje, w których wszystko, co problematyczne, cignie za sob najeone wosy.

Uwagi

Sceny nakrcone z Anit Ekberg zostay usunite z kocowego cicia.

To historyczne to zatrucie na wgierskiej wsi po zakoczeniu I wojny wiatowej .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Dolina Taczcych Wdów. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  2. ^ Joe Hembus: The Western Lexicon , rozszerzone nowe wydanie Benjamina Hembusa - 1567 filmów od 1894 do dzi. Monachium 1995, ISBN 3-453-08121-8 . Pp. 627/628
  3. W telewizji w tym tygodniu . W: Der Spiegel . Nie. 37 , 1977 ( online ).

Opiniones de nuestros usuarios

Pawel Bednarek

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Izabela Sikora

To dobry artykuł dotyczący Dolina taczcych wdów. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Marianna Zaremba

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Dolina taczcych wdów pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Dolina taczcych wdów tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Lucas Kwiecień

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Dolina taczcych wdów.

Aleksander Pietrzyk

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Dolina taczcych wdów jest tym, którego szukałem.