Dolina siedmiu ksiycówInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dolina siedmiu ksiyców. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dolina siedmiu ksiyców zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dolina siedmiu ksiyców i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dolina siedmiu ksiyców. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dolina siedmiu ksiyców! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dolina siedmiu ksiyców, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Dolina siedmiu ksiyców
Kraj produkcji NRD
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1967
dugo 73 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 6
Prt
Dyrektor Gottfried Kolditz
scenariusz Irmgard Koehler
Lutz Koehler
produkcja DEFA
muzyka Gerhard Wohlgemuth
aparat fotograficzny Erwin Anders
skaleczenie Ursula Zweig
zawód

Dolina Siedmiu Ksiyców to film z NRD Gottfrieda Kolditza z 1967 roku . Produkcja VEB DEFA -Studio for Feature Films Babelsberg , artystycznej grupy roboczej (KAG) Red Circle, oparta jest na powieci wojennej Harry'ego Thürka o tym samym tytule , wydanej w 1963 roku przez wydawnictwo Das Neue Berlin . Opowiada histori modego etnicznego Niemca , który w czasie II wojny wiatowej sta si zwolennikiem partyzantów w Polsce .

akcja

Podczas II wojny wiatowej, w 1944 r., W Beskidach (pasmo górskie w Polsce) zbudowano lini kolejow do transportu rudy do Niemiec. Mody robotnik Rudek mieszka z innymi Niemcami w obozie w lesie. Niedaleko jest ukryta wioska, w której spotyka polsko-ydowsk dziewczyn Martyn. Oboje rozpoczynaj zwizek, ale aby nie naraa swojego ycia, musz zachowa to w tajemnicy zarówno przed Niemcami, jak i mieszkacami wioski.

Zwaszcza gdy stara Frau Babka, z któr mieszka Martyna, zostaje powieszona przez andarmów, Rudek coraz bardziej zaczyna wtpi w niemieckie ideay. Kolejne okruciestwa nastpiy za Niemcami, co skonio Rudka do zmiany stron. Razem z Martyn Rudek pomaga partyzantom wysadzi kolejki.

Transmisje

Premiera w kinie odbya si 10 lutego 1967 roku. Pierwsza transmisja telewizyjna odbya si w pierwszym programie telewizji NRD 1 marca 1968 roku.

Recenzje

Ciekawy tematycznie, inscenizacyjny, ale nieprzekonujcy.

literatura

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Szczegóy dotyczce filmu na defa-stiftung.de
  2. Dolina Siedmiu Ksiyców. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 6 listopada 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Karolina Filipiak

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Patryk Chojnacki

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Dolina siedmiu ksiyców pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Dolina siedmiu ksiyców tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Wanda Krawczyk

Ten artykuł o zmiennej Dolina siedmiu ksiyców przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.