Dojrzewanie (serial telewizyjny)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dojrzewanie (serial telewizyjny). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dojrzewanie (serial telewizyjny) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dojrzewanie (serial telewizyjny) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dojrzewanie (serial telewizyjny). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dojrzewanie (serial telewizyjny)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dojrzewanie (serial telewizyjny), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Serial telewizyjny
Tytu oryginalny Dojrzewanie
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
rok 2017

Firma produkcyjna
Fikcja UFA
dugo 45 minut
Odcinki 6 w 1 sezonie
gatunek muzyczny Rodzina , serial komediowy
Dyrektor Uwe Janson , Oliver Schmitz
pomys Jan Weiler
scenariusz David Ungureit
produkcja Gunther Burghagen ,
Alena Jelinek
muzyka Ali N. Askin , Maurus Ronner
Pierwsza transmisja 7 wrzenia 2017 na ZDF
zawód

Dojrzewanie to niemiecki serial telewizyjny z 2017 roku oparty na powieci Jana Weilera pod tym samym tytuem . Serial, pomylany jako sitcom , skadajcy si z szeciu odcinków po 45 minut , by emitowany w ZDF od 7 wrzenia 2017 do 12 padziernika 2017 . W roli gównej jako owosione nastolatka s Mia Kasalo ogldn.

Wyreyserowane przez Uwe Jansona i Olivera Schmitza .

akcja

14-letnia Carla Maybacher jest w okresie dojrzewania. W zwizku z tym czsto jest w zym nastroju i nie stroni od konfliktu z rodzicami, na których jest szczególnie zirytowana, i swoim bratem. Ojciec Jan stara si okiezna okres dojrzewania. Co gorsza, matka Carli równie zachodzi w ci.

Przewodnik po odcinkach:

  1. Dojrzewanie dojrzewao
  2. Okres dojrzewania wybucha
  3. Dojrzewanie staje si szalone
  4. Dojrzewanie jako niezrozumiany geniusz
  5. Dojrzewanie to oszustwo
  6. Zwierz owosione

to

Seria zostaa wykonana w tym samym czasie co filmie Das Pubertier - Der Film przez Leander Haussmann , opartych na tym samym szablonie , który zosta wydany w niemieckich kinach w lipcu 2017 r.

Przyjcie

Recenzje

Wedug TV Spielfilm serial jest ostroniejszy i bliszy rzeczywistoci ni kino. Serial jest szybki i troch zuchway, ale nigdy w taki sposób, eby nie przeszkadza szerokiej publicznoci w porze najwikszej ogldalnoci, pywa jak statek wycieczkowy w gównym nurcie telewizyjnej rozrywki, oferuje rozrywk dla caej rodziny. Gówna aktorka Kasalo jest najbardziej rzucajc si w oczy aktork i nadaje swojej postaci odpowiedni dawk oburzenia, kiedy jej rodzice okazuj si by zerowymi warcabami.

Sidney Schering od quotenmeter.de adaptacja serii czu jednak, jako zaskakujco bezzbny iw porównaniu z filmu zupenie inny, bardziej nudne gry. Bardzo oszczdny, smug Pubertier -Kinointerpretation [...] Sam oferuje w porównaniu do serii jako Silniejsza alternatywa dla serialu telewizyjnego, podczas gdy serial jest zadowolony z tego, e jest kolejnym serialem rodzinnym wyrzebionym z drewna, z którego wyrzebiono niemieckie sitcomy z lat 90.

Oceny odbiorców

Pierwszy odcinek serialu dotar do 3,34 mln widzów (11,8% udziau w rynku) i tym samym by poniej redniej dla danego przedziau czasowego. Drugi odcinek obejrzao zaledwie 2,55 mln widzów (8,8% udziau w rynku).

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. TV Spielfilm , wydanie 18/2017, s. 14 i nast.
  2. Dojrzewanie przechodzi do serii , quotenmeter.de, dostp 14 wrzenia 2017
  3. Ukszenia w okresie dojrzewania . quotenmeter.de, dostp 14 wrzenia 2017
  4. Dojrzewanie z wraliwymi stratami , quotenmeter.de, dostp 24 wrzenia 2017

Opiniones de nuestros usuarios

Bartosz Zieliński

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Dojrzewanie (serial telewizyjny), są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Jaroslaw Graczyk

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Dojrzewanie (serial telewizyjny).

Przemyslaw Urban

Ten wpis na Dojrzewanie (serial telewizyjny) pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.