DojrzewanieInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dojrzewanie. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dojrzewanie zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dojrzewanie i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dojrzewanie. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dojrzewanie! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dojrzewanie, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Dojrzewanie - film
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2017
dugo 94 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 6
JMK 10
Prt
Dyrektor Leander Haussmann
scenariusz Leander Haussmann,
Jan Weiler
produkcja Günter Rohrbach
muzyka Maria Christine Brehmer ,
Jonas Poppe
aparat fotograficzny Alexander Fischerkoesen
skaleczenie Mona Bräuer
zawód

Dojrzewanie - Film to niemiecka komedia skierowana przez Leander Haussmann od 2017 roku . Scenariusz oparty jest na powieci Jana Weilera Das Pubertier (2014) .

wtek

Pisarz Hannes Wenger jest wiadkiem tego, jak jego córka Carla, zaledwie urocza maa dziewczynka, osiga dojrzao pciow w wieku 14 lat . Desperacko próbuje j odpowiedzialnie wychowa i wspiera j w tej trudnej fazie ycia, chocia ma duo dobrej woli, ale zawsze wchodzi z ni w konflikt, poniewa zwykle ma inne pogldy ni on. Dlatego nieustannie waha si midzy deniem do utrzymania swojego autorytetu a ideaem kochajcego, wyrozumiaego ojca. Ponadto jego ona Sara w tym samym czasie wróci do pracy. Wenger popenia jeden bd po drugim, co prowadzi do kopotliwych sytuacji dla wszystkich zaangaowanych.

to

Film powsta na podstawie ksiki Jana Weilera pod tym samym tytuem z 2014 roku. Leander Haußmann napisa scenariusz wraz z Janem Weilerem i wyreyserowa j. Zdjcia rozpoczy si we wrzeniu 2016 roku w Monachium .

Film, który trafi do niemieckich kin 6 lipca 2017 roku, obejrzao okoo 900 000 widzów.

Niemal w tym samym czasie, gdy film zosta zamówiony przez ZDF, powsta serial telewizyjny o tej samej nazwie, oparty na tym samym szablonie .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Certyfikat wersji dla pokwitania - film . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej (PDF; numer testu: 168839 / V). Szablon: FSK / konserwacja / typ nie jest ustawiony i Par. 1 jest duszy ni 4 znaki
  2. Wiek oceni na okresie dojrzewania - film . Modzieowa Komisja ds . Mediów .
  3. Rozpoczcie zdj do Das Pubertier - Der Film Constantin Film, dostp 16 czerwca 2017 r.
  4. Top 100 Germany 2017 w : insidekino.com, dostp 30 sierpnia 2017.

Opiniones de nuestros usuarios

Maciej Marczak

Ten wpis na Dojrzewanie pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Boguslaw Lewicki

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Dojrzewanie i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.