Dane rowkaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dane rowka. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dane rowka zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dane rowka i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dane rowka. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dane rowka! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dane rowka, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Data de Groove to tytu szóstego studyjnego albumu austriackiego muzyka Falco i jedna z zawartych w nim piosenek.

to

Po dugiej wspópracy z brami Bolland i porace swojego poprzednika Wiener Blut , album zosta ponownie wyprodukowany w 1990 roku przez oryginalnego producenta Falco, Roberta Pongera , który skomponowa swój pierwszy wielki hit, Der Kommissar . To bya jedna z prób Falco powrotu na szczyt listy.

Dugi gracz zmaga si zwaszcza we wstpnym singlu o tej samej nazwie z nadchodzc er komputera . Druga piosenka, Charisma Kommando , powicona praktykom femdom , zostaa wydana jesieni 1990 roku .

Album by tematycznie mniej inspirowany prywatnie ni jego dwa poprzednie albumy, które byy dedykowane jego rzekomej córce. Niemniej jednak w yciu prywatnym piosenkarza w okresie produkcji wiele si wydarzyo: oeni si i rozwiód, a take mia powane problemy psychologiczne, nie odnoszc takich sukcesów jak za czasów Rock Me Amadeus .

Wielu fanów wierzyo, e rozpoznali starego Falco na tym albumie i jest on uwaany za jego najbardziej intelektualny, najbardziej teoretyczny i ciki top. Piosenka Bar Minor 7/11 (Jeanny Dry) jest take jedyn trzeci czci trylogii Jeanny, która zostaa napisana i zatwierdzona przez samego Falco. Gra sów w tytuowym dodatku Jeanny Dry jest niejednoznaczna: angielskie sowo dry brzmi akustycznie podobnie do cyfry trzy. Jednoczenie poprawne niemieckie tumaczenie Jeanny dry powinno równie wskazywa, e jest to bardzo suchy i trzewy (równie w alkoholowym sensie) pogld Falco na histori Jeanny lub hype Jeanny.

Album odniós tylko umiarkowany sukces: osign dopiero 11 miejsce na austriackich listach przebojów, niektóre z wydanych singli nie trafiy na listy przebojów, po czym Falco wróci do swoich poprzednich producentów Bolland & Bolland na kolejny album Nachtflug .

Obecnie (stan na grudzie 2014 r.) Data de Groove jest jedynym zwykym albumem Falco, którego nie udao si wydrukowa . Album jest podan rzadkoci pod wzgldem pyt, a zwaszcza wyda CD, i czasami jest sprzedawany znacznie powyej oryginalnych cen zakupu. Album podlega licencji marketingowej Warner Music Group . Od lutego 2016 roku album jest dostpny do pobrania na iTunes i Qobuz oraz do streamingu na Spotify .

Lista utworów

 1. Neo Nic - Post of All - 4:49
 2. Expocitywizje - 4:10
 3. Dowództwo charyzmy - 4:49
 4. Tanja P. nie Cindy C. - 3:37
 5. Popychacz - 4:28
 6. Dane z rowka 4:40
 7. Wszystko lece - 5:05
 8. U.4.2.P.1 Klub Dub 3:43
 9. Bar Minor 7/11 (Jeanny Dry) 3:47
 10. Anakonda mour - 0:57

Istnieje alternatywna niemiecka wersja tego albumu na CD, w której cztery utwory maj duszy (nieocity) czas trwania:

 • Dane De Groove 4:57
 • Neo Nic - Post Of All 5:31
 • Tanja P. Not Cindy C. 4:26
 • Charyzma przykazanie 5:39

Edycje CD mona odróni tylko po numerze matrycy na samej pycie CD: 903171818-2 RSA dla wersji normalnej i 903171818-2.2 RS dla wersji uncut.

Indywidualne dowody

 1. data premiery
 2. https://itunes.apple.com/at/album/data-de-groove/id1081847262
 3. https://www.qobuz.com/de-de/album/data-de-groove-falco/0825646994953
 4. https://play.spotify.com/album/7w646vF1b3LvnANo8QGyG2

Opiniones de nuestros usuarios

Slawomir Urbański

To dobry artykuł dotyczący Dane rowka. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Karol Matusiak

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Dane rowka pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Dane rowka tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Dorota Piotrowski

Artykuł o Dane rowka jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Zbigniew Zakrzewski

Podane informacje o zmiennej Dane rowka są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Helena Urbaniak

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Dane rowka jest tym, którego szukałem.