Dane przez gosInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Dane przez gos. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Dane przez gos zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Dane przez gos i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Dane przez gos. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Dane przez gos! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Dane przez gos, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Data over Voice ( DOV ) to metoda transmisji na analogowych liniach telefonicznych opisana w zaleceniu CEPT T / CD 01-13 . Powyej zakresu czstotliwoci od 300 do 3400 Hz uywanego do mowy,  sygna o wyszej czstotliwoci jest podawany przez filtr , który moe by uywany do transmisji danych . Ani transmisja gosu, ani przesyanie impulsów adowania (16 kHz) nie jest utrudnione.

Czstotliwoci transmisji ( modulacja FSK ):

  • Od strony centrali: 0, spacja: 50 kHz, 1, znak: 60 kHz
  • Od strony telefonu: 0, spacja: 95 kHz, 1, znak: 105 kHz

Oddzielne zakresy czstotliwoci umoliwiaj równie transmisj dupleksow na linii 2-przewodowej . Zastosowana technologia umoliwia maksymaln prdko transmisji 19 200 bitów / s. Wedug producenta zasig wynosi do 15 km przy rednicy drutu 0,8 mm.

Niemiecki Federalny Urzd Pocztowy krótko przedstawi t technologi w poowie 1991 z kilkuset urzdze. Powodem by brak dostpnych linii w byych nowych krajach zwizkowych .

Zasadniczo DOV mona porówna z poczeniami ADSL , które umoliwiaj równie transmisj danych powyej pasma gosu przez rozdzielacz DSL , aczkolwiek przy znacznie wyszej szybkoci transmisji danych .

puchn

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Maksymilian Siwek

Ten artykuł o zmiennej Dane przez gos przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Kalina Wolski

Ten wpis na Dane przez gos pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Franciszek Banach

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.