Czwarty protokó (film)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Czwarty protokó (film). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Czwarty protokó (film) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Czwarty protokó (film) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Czwarty protokó (film). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Czwarty protokó (film)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Czwarty protokó (film), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Czwarty protokó
Tytu oryginalny Czwarty protokó
Kraj produkcji Wielka Brytania
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1987
dugo 114 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor John Mackenzie
scenariusz Frederick Forsyth
Richard Burridge
George Axelrod
produkcja Timothy Burrill
muzyka Lalo Schifrin
aparat fotograficzny Phil Meheux
skaleczenie Graham Walker
zawód

Czwarty protokó to thriller z Pierce'em Brosnanem i Michaelem Caine'em z 1987 roku. Tytu oparty jest na fikcyjnym tajnym protokole dodatkowym do Ukadu o nierozprzestrzenianiu broni jdrowej z 1968 roku, na mocy którego mocarstwa nuklearne zobowizuj si celowa w bro jdrow wycznie konwencjonalnymi rodkami wojskowymi takich jak samoloty lub pociski zamiast, powiedzmy, adunków.

Scenariusz filmu oparty jest na powieci The Fourth Protocol Fredericka Forsytha , któr opublikowa w 1984 roku. Thriller zaadaptowali Forsyth, Richard Burridge i George Axelrod . Dla Axelroda, który wczeniej witowa wielki sukces z okazji siódmego roku The Itchy , Breakfast at Tiffany's i Ambassador of Fear , byo to jedno z jego ostatnich dzie jako scenarzysty.

wtek

KGB -Major Petrofsky do detonacji bomby atomowej na bazie lotniczej USA w Wielkiej Brytanii. Poszczególne elementy bomby s przemycane do kraju drog morsk przez rónych kurierów. Jednak kurier ginie w wypadku podczas nielegalnego ldowania. Zabezpieczony jest przed nim komponent do bomby.

Ten skadnik powoduje, e John Preston rozpoczyna dochodzenie. ledztwo prowadzi agenta do osiedla w pobliu amerykaskiej bazy, gdzie Pietrowski skompletowa bomb atomow. Tu przed zdetonowaniem ich Preston szturmuje dom z oddziaem SAS i Pietrowski zostaje zabity.

Opinie

Publikacja branowa Variety chwalia krytyk Michaela Caine'a za szczegóowe omówienie ekspertów kontrwywiadu w roli zawodowej, która nie wykorzystuje jego umiejtnoci, oraz Rogera Eberta z rol Caine'a jako Harry'ego Palmera w Ipcress - Top Secret .

Film-Dienst napisa, e film by bestsellerow adaptacj, która spaszcza szablon dla prostej, konwencjonalnie inscenizowanej historii akcji i agenta . Te klasyczne skadniki gatunku jako zagroenie, podejrzliwoci i przemocy strukturalnej bdzie jedynie wezwany, ale nie umieci w obrazie .

Nagrody

W 1987 roku John Mackenzie by nominowany do nagrody na woskim festiwalu Internazionale del Giallo e del Mistero Cinema Televisione Letteratura .

Niemiecka agencja ds. Oceny filmu i mediów FBW w Wiesbaden przyznaa filmowi ocen wartociow.

ta

Film by krcony w rónych miejscach w Anglii i Finlandii . W kinach w USA zarobi okoo 12,4 miliona dolarów .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Protokó czwarty, krytyka rónorodnoci od 1 stycznia 1987 r.  ( Strona nie jest ju dostpna , wyszukiwanie w archiwach internetowychInformacje: Link zosta automatycznie oznaczony jako uszkodzony. Sprawd cze zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie. , obejrzano 28 stycznia 2008@ 1@ 2Szablon: Dead Link / www.variety.com  
  2. ^ Recenzja Rogera Eberta z 28 sierpnia 1987 r. , Obejrzano 28 stycznia 2008 r
  3. ^ Czwarty protokó. W: Lexicon of International Films . Film Service , dostp 28 stycznia 2008 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  4. Lokalizacje filmowe dla The Fourth Protocol, dostp 28 stycznia 2008
  5. ^ Box office / business for The Fourth Protocol, obejrzano 28 stycznia 2008

Opiniones de nuestros usuarios

Oleg Brzeziński

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Czwarty protokó (film)

Roksana Laskowski

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Malgorzata Osiński

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.