Czwarte przykazanie (1992)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Czwarte przykazanie (1992). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Czwarte przykazanie (1992) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Czwarte przykazanie (1992) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Czwarte przykazanie (1992). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Czwarte przykazanie (1992)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Czwarte przykazanie (1992), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Czwarte przykazanie
Tytu oryginalny Czcij matk swoj
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1992
dugo 120 minut
Prt
Dyrektor David Greene
scenariusz Richard DeLong Adams
Robert L. Freedman
produkcja Dan Wigutow
Harvey Frand
Julie Cohen
muzyka Peter Manning Robinson
aparat fotograficzny Stevan Larner
skaleczenie Paul Dixon
zawód

Czwarte przykazanie (oryginalny tytu w jzyku angielskim: Honor Thy Mother ) to amerykaski film telewizyjny z 1992 roku, który zosta wyprodukowany dla CBS . Dwugodzinny dramat po raz pierwszy wyemitowany 26 kwietnia 1992 roku.

akcja

Fabua jest oparta na literaturze faktu, Blood Games autorstwa Jerry'ego Bledsoe , która opowiada o zamordowaniu Lietha Von Steina w 1988 roku. Dwudziestoletni Chris Pritchard z Waszyngtonu zosta skazany w 1990 r. Za spisek majcy na celu zabicie swojego ojczyma Lietha i matki Bonnie von Stein w celu odziedziczenia. Mia przyjaciela, który wykona czyn. Matka przeya ciko rann, a nastpnie zaprotestowaa przeciwko niewinnoci syna. Sprawa zainspirowaa wówczas kilka ksiek i produkcji telewizyjnych, wic miesic po tym, jak Honor Thy Mother wyemitowa dwuczciowy krek Cruel Doubt w telewizji NBC , oparty na konkurencyjnej ksice faktu.

produkcja

Film zosta wyprodukowany przez Point of View Productions i MCA Television Entertainment w reyserii Davida Greene'a, a wyprodukowali go Dan Wigutow, Harvey Frand i Julie Cohen. Scenariusz napisali Richard DeLong Adams i Robert L. Freedman. Sharon Gless zostaa zatrudniona do roli Bonnie von Stein, a Chris Pritchard gra William McNamara .

Indywidualne dowody

  1. ^ A b c Alvin H. Marill: Filmy wyprodukowane dla telewizji 1964-2004. Tom 3: 1990-1999. Scarecrow Press, Lanham, Md.2005 , ISBN 0-8108-5174-1 .
  2. Jerry Bledsoe: Blood Games: A True Account of Family Murder. Dutton, Nowy Jork 1991, ISBN 0-525-93369-7 .

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Tatiana Polak

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Tatiana Barański

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Czwarte przykazanie (1992).

Zofia Ostrowski

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Czwarte przykazanie (1992) pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Czwarte przykazanie (1992) tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Mirka Wierzbicki

Wreszcie artykuł o Czwarte przykazanie (1992), który jest łatwy do przeczytania.

Artur Gruszka

Ten artykuł o zmiennej Czwarte przykazanie (1992) przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.