Czerwony namiotInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Czerwony namiot. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Czerwony namiot zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Czerwony namiot i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Czerwony namiot. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Czerwony namiot! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Czerwony namiot, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Czerwony namiot
Tytu oryginalny Krasnaya palatka
La tenda rossa
Kraj produkcji Zwizek Radziecki , Wochy
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1969
dugo 158 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Michai Kalatosow
scenariusz Richard DeLong Adams
Ennio De Concini
produkcja Franco Cristaldi
muzyka Ennio Morricone (wersja woska)
Alexander Sazepin (wersja radziecka)
aparat fotograficzny Leonid Kaasznikow
skaleczenie Peter Zinner
John Shirley
zawód

Czerwony namiot (tytu oryginalny: Krasnaja palatka i La tenda rossa ) to radziecko-woski film przygodowy Michaia Kalatosowa z 1969 roku . W rolach gównych wcielili si Sean Connery , Claudia Cardinale , Hardy Krüger i Peter Finch . Film zosta otwarty 30 lipca 1971 roku w kinach NRD w 158-minutowej sowieckiej przerwie; znacznie krótszy woski (121 min) by wywietlany w niemieckich kinach od 15 padziernika we wasnej synchronizacji.

akcja

25 maja 1928 r. Woski projektant Umberto Nobile rozbi si ze swoim sterowcem Italia w drodze powrotnej z bieguna pónocnego . Ale ci, którzy przeyli, mog uratowa si w namiocie, który maluj na czerwono, aby zosta odkrytym. Rozpoczte akcje ratownicze s bardzo trudne ze wzgldu na pogod. Niemniej pilotowi Einar Lundborg udaje si znale zaog. Przekonuje jedynego powanie rannego Nobile, aby by pierwszym, który odleci, co dziaa. Potem jednak pogoda si pogarsza i pozostali czonkowie zaogi zostaj pozostawieni wasnemu losowi. Noc po nocy Nobile jest nkany przez koszmary, które tworz ramy filmu.

to

Dua cz fabuy filmu opiera si na faktach. 18 czerwca 1928 roku Roald Amundsen wyruszy, by kierowa wypraw ratunkow dla Umberto Nobile, którego statek powietrzny rozbi si w Arktyce i zgin w trakcie. Dwuczciowy serial ZDF Seven Weeks on Ice , który zosta wyemitowany w 1967 roku, by oparty na tych samych faktach. Film wyreyserowa Fritz Umgelter na podstawie scenariusza Helmuta Pigge , w którym gówne role wcielili Günter Mack , Claus Biederstaedt , Günter Strack , Hellmut Lange , Volkert Kraeft i Werner Kreindl .

krytyka

Nieudana polarna wyprawa woskiego generaa Nobile na statek powietrzny w 1928 roku i poszukiwanie ocalaych jako temat doskonaego technicznie i wybitnego filmu przygodowego z melodramatycznymi akcentami.

Rozbudowany, ekscytujcy film przygodowy oparty na faktach.

Nagrody

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Czerwony namiot. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  2. Czerwony namiot na stronie cinema.de ( dostp 3 marca 2012 )

Opiniones de nuestros usuarios

Daniel Rudnicki

Musiałem znaleźć coś innego na temat Czerwony namiot, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Sylwia Laskowski

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Czerwony namiot pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Czerwony namiot tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Sebastian Frankowski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Czerwony namiot.