Cudowne dziecko TateInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Cudowne dziecko Tate. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Cudowne dziecko Tate zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Cudowne dziecko Tate i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Cudowne dziecko Tate. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Cudowne dziecko Tate! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Cudowne dziecko Tate, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Cudowne dziecko Tate
Tytu oryginalny May czowiek Tate
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1991
dugo 99 minut
Ocena wiekowa FSK 6
Prt
Dyrektor Jodie Foster
scenariusz Scott Frank
produkcja Peggy Rajski , Scott Rudin
muzyka Mark Isham
aparat fotograficzny Mike Southon
skaleczenie Lynzee Klingman
zawód

Cudowne dziecko Tate (tytu oryginalny: May czowiek Tate ) to amerykaski film z 1991 roku. Jest to pierwszy film fabularny, w którym Jodie Foster bya zaangaowana jako reyserka .

Niektóre z krcenia odbya si na terenie kampusu Uniwersytetu Miami w Oxford , Ohio .

wtek

Dede Tate ( Jodie Foster ) jest kelnerk i samotn matk. Kiedy jej chopak dopiero zaczyna mówi, chwyta talerz i mówi walizka!. Matka krci gow i mówi: Nie, gupi, to jest talerz! Ale kiedy patrzy na ty talerza, jej wzrok zastyga: nazwa producenta to Walizka. Jej syn Fred by wic od najmodszych lat uwaany za bardzo utalentowanego, ale ani w szkole, ani w rodowisku domowym nie mona odpowiednio promowa jego intelektu. Po pocztkowych wahaniach Dede oddaje syna pod opiek naukowca Jane Grierson ( Dianne Wiest ), która zorganizowaa program wsparcia dla uzdolnionych dzieci. Fred czuje si opuszczony przez matk, zwaszcza w cile zorganizowanym wiecie Jane Grierson. W programie telewizyjnym mówi, e zmara jego matka.

Czasami Dede widzi Jane Grierson jako konkurenta dla uwagi syna, ale póniej zdaje sobie spraw, e tylko obie kobiety razem mog zapewni Fredowi najlepsze moliwe wychowanie.

Opinie

Jodie Foster, która sama bya czym w rodzaju cudownego dziecka, nakrcia bardzo ludzki film. - May cud: delikatny, wzruszajcy

W leksykonie filmów midzynarodowych pisano, e film porywajcy i bardzo wyczulony podejmuje temat dziecicej samotnoci .

epd Film 2/1992 pisa, e wyszed cichy, skromny film (), tak daleki od przepychu i przepychu Hollywood, jak zawsze by Foster.

literatura

  • Buddy Foster, "Jodie Foster: Biografia" , ECON Verlag, Düsseldorf i Monachium 1997, ISBN 3-430-12882-X , s. 245-250

linki internetowe

Commons : Lokalizacje filmowe Little Man Tate (1991)  - Zbiór obrazów, filmów i plików audio

dokumentów potwierdzajcych

  1. Cudowne dziecko Tate - recenzja filmu na stronie TV Spielfilm , dostp 10 czerwca 2014
  2. Cudowne dziecko Tate. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , udostpniony 21 padziernika 2016 r .Szablon: LdiF / Konserwacja / Uyty dostp 

Opiniones de nuestros usuarios

Sonia Janicki

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o Cudowne dziecko Tate, daje dużo pewności.

Aleksander Czech

Wreszcie artykuł o Cudowne dziecko Tate, który jest łatwy do przeczytania.

Weronika Pietrzak

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Cudowne dziecko Tate pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Cudowne dziecko Tate tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Dariusz Witkowski

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Dariusz Adamski

Bardzo ciekawy ten post o Cudowne dziecko Tate.