Cud na 8 ulicyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Cud na 8 ulicy. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Cud na 8 ulicy zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Cud na 8 ulicy i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Cud na 8 ulicy. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Cud na 8 ulicy! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Cud na 8 ulicy, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Cud na 8 ulicy
Oryginalny tytu * nie zawiera baterii
Kraj produkcji USA
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1987
dugo 102 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 6
Prt
Dyrektor Matthew Robbins
scenariusz Brad Bird ,
Matthew Robbins,
Brent Maddock ,
SS Wilson ,
Mick Garris (historia)
produkcja Ronald L. Schwary
muzyka James Horner
aparat fotograficzny John McPherson
skaleczenie Cynthia Scheider
zawód

Cud na ósmej ulicy (tytu oryginalny: * bez baterii ) to film science fiction z 1987 roku w reyserii Matthew Robbinsa . Zosta wydany w niemieckich kinach 30 czerwca 1988 roku.

wtek

Mieszkacy starego domu w Nowym Jorku s podobno przekonani do wyprowadzki za pienidze, ale odmawiaj. Rekin nieruchomoci Lacey chce zburzy ostatni pozostay dom w dzielnicy, aby odbudowa cay obszar. Aby zmusi mieszkaców do wyprowadzki, agent Lacey wysya zbirów Kovaca, którym przewodzi Carlos. W domu mieszka tylko stara para Riley, która prowadzi kawiarni na parterze, byy bokser Harry Noble, ciarna Marisa Esteval i artysta Mason Baylor.

Carlos pustoszy obiekt w zakadzie Riley kijem baseballowym, ale w cigu nocy dwa mae latajce spodki mog przywróci wszystko do pierwotnego ksztatu. Para spodków przenosi si do szopy na dachu, gdzie przynosi wiele metalowych i elektrycznych urzdze mieszkaców. Spodki oniemielaj Carlosa, kiedy ponownie odwiedza. Uprawiaj seks, a wkrótce potem samica rodzi troje potomstwa. Dziecko ze spodka jest martwe, Harry je przyjmuje i po próbie naprawy oywa. Spodki pomagaj w kuchni restauracji, Mason i Marisa zbliaj si.

Carlos niszczy prd i wod w piwnicy za pomoc siekiery, a take mskiego spodka, gdy go ledzi. Harry wyrzuca Carlosa, spodek naprawia swojego partnera, ale potomstwo spodka ucieka na zewntrz. Mieszkacy oprócz pani Riley go szukaj i znajduj, rodzice lec z nim z powrotem na jego planet. Przedstawiciel Lacey wykorzystuje nieobecno mieszkaców do podpalenia domu, Carlos jest w stanie uratowa zdezorientowan pani Riley z domu. Dom si pali, Harry pozostaje przed domem i zapobiega cakowitemu wyburzeniu go nastpnego dnia. Nastpnej nocy wracaj spodki z wieloma innymi, dom wyania si z ruin z przepychem, jaki mia podczas budowy. Teraz mona go uzna za pomnik historii, Lacey musi przyzna si do poraki.

krytyka

Leksykon filmów midzynarodowych : Ekscytujca i zabawna bajkowa komedia, która czy swój optymistyczny przekaz z najnowsz technologi animacji amerykaskiego kina rozrywkowego i oferuje przyjemne spotkanie ze starymi gwiazdami Hollywood, Hume Cronyn i Jessica Tandy.

to

Historia zostaa pierwotnie zaprojektowana na potrzeby odcinka The Twilight Zone ( dostarczono Amazing Stories ). Steven Spielberg , producent serialu, postanowi zrobi z tego film. Film zarobi okoo 65 milionów dolarów w kinach na caym wiecie, w tym okoo 33 miliony w Stanach Zjednoczonych. Hume Cronyn i Jessica Tandy , którzy w filmie wcielaj si w maestwo, równie byli maestwem w prawdziwym yciu. Oryginalny tytu battery not included pochodzi z komercyjnego jingla. Harry Noble nie mówi duo w filmie, ale tylko jako komercyjne jingle.

Nagrody

Jessica Tandy zdobya nagrod Saturn dla najlepszej aktorki w 1988 roku za rol w filmie . Film by take nominowany w kategorii Najlepszy Film Fantasy .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Cud na 8th Street. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Franciszek Sikorski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Cud na 8 ulicy.

Aleksander Barański

Uważam, że ten wpis o zmiennej Cud na 8 ulicy jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Janusz Mazurkiewicz

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Cud na 8 ulicy, jest to bardzo dobra opcja.

Mateusz Duda

Podane informacje o zmiennej Cud na 8 ulicy są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.