Cud Loch NessInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Cud Loch Ness. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Cud Loch Ness zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Cud Loch Ness i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Cud Loch Ness. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Cud Loch Ness! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Cud Loch Ness, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Cud Loch Ness
Kraj produkcji Niemcy , Austria
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2008
dugo 88 minut
Ocena wiekowa FSK 6
Prt
Dyrektor Michael Rowitz
scenariusz Thomas Pauli ,
Michael Rowitz,
Daniel Maximilian ,
Mathias Lösel
produkcja Christian Becker ,
Dirk Scharrer
za produkcj filmow Rat Pack
muzyka Andriej Melita
aparat fotograficzny Dietmar Koelzer
skaleczenie Claudia Wolscht
zawód

Cud nad Loch Ness to niemiecko-austriacki film fantasy wyreyserowany przez Michaela Rowitza z 2008 roku . Dwa lata póniej, The Second Cud Loch Ness by sequel .

wtek

Ku rozgoryczeniu matki Anny jedenastoletni Tim Bender róni si od chopców w jego wieku. Niewiele potrafi z pik non, nie ma przyjació i woli w wolnych chwilach pisa zeznanie podatkowe swojej mamy. Pracuje jako biolog morski i sama wychowaa Tima. Tim nigdy nie spotka swojego ojca, o którym Anna twierdzi, e by Dave Brubeck i który zgin nurkujc na Borneo przed urodzeniem Tima . Tim na próno próbuje poczy matk z innymi mczyznami i tym samym uzyska nowego ojca. Pewnego dnia Tim widzi swojego rzekomo martwego ojca w reportau o Loch Ness i legendarnej istocie Nessie . Jednak zamiast Dave'a Brubecka mczyzna nazywa si Erik Winter, profesor i szef grupy badawczej, która chce znale morskiego potwora niedaleko Inverness .

Tim zabija swoj skarbonk i leci samotnie do Inverness, przykryty przez swojego szalonego dziadka. Kierowca taksówki, który póniej okazuje si by magiem Merlinem , doprowadza go do doczenia do zespou badawczego Erika Wintera. Jednak Tim jest zajty, wic Tim udaje, e jest redaktorem szkolnej gazety, który chce przeprowadzi z nim wywiad. Wychodzi na jezioro z Erikiem. Erik nie wie, e Paul i Sheila z jego zespou badawczego si myl. Chc sami znale Nessie i bajeczny skarb jeziora i zabrali Erikowi wany sprzt do nurkowania, bez którego nie moe kontynuowa pracy. Oboje id sami nurkowa i wreszcie widz morskiego potwora. Paul do niego strzela, ale nadal pywa. Zderza si z odzi Erika i Tim wychodzi za burt. Erik i jego wspópracownicy rozpoczynaj zakrojone na szerok skal poszukiwania Tima. Zaton w jeziorze, ale budzi si nieco póniej w podziemnej jaskini. Tutaj nie tylko widzi Nessie w podziemnym jeziorze, ale take spotyka 603-letniego druida Oki, który powici swoje ycie strzeeniu kamienia druidów. Ten kamie daje posiadaczowi wielk moc. Oki i Tim zostaj przyjaciómi, a druid nieco póniej wyprowadza chopca z jaskini i wraca do zespou badawczego. Zanim si rozdziel, Oki daje Timowi cenn bransoletk.

Sheila i Paul zauwayli z nadajnika, który przylgn do Nessie podczas strzelania, e potwór morski musi y w ogromnym skalistym pamie górskim. Paul strzela w ska i tworzy si drobne pknicie, przez które pynie woda w jaskini Oki. Oki moe zamkn szczelin zaklciem, ale teraz wie, e musi zabezpieczy cenny kamie. Poniewa ma zy wzrok, a droga do otarza, w którym trzeba zatopi kamie, jest pena niebezpieczestw, prosi Tima o pomoc. Jego matka Anna dowiedziaa si o miejscu pobytu Tima i przybya do Loch Ness, gdzie poznaa swojego byego chopaka Erika. Erik wierzy, e Anna szybko pocieszya si z kim po tym, jak jej zwizek si skoczy i e Tim jest poza zwizkiem. Paul z kolei odkry cenn bransoletk na Timie i teraz wie, e chopiec zna dostp do sekretnej jaskini. Chce porwa Tima, ale Oki go wyprzedza: wciga Tima do jaskini, która zamyka si za nimi. Erik i Anna przypadkowo otwieraj jaskini. Paul zmusza j z naadowanym pistoletem, by posza za chopcem i Oki z nim.

W drodze do otarza Tim i Oki przechodz przez róne drzwi do zaczarowanych obszarów, takich jak Wwóz mierci, gdzie powietrze jest trujce, oraz do lasu, w którym kady gony haas prowadzi do ataków znikd. Anna i Erik s w stanie uciec przed swoim stranikiem Paulem w tym lesie, poniewa strza powoduje niezadowolenie lasu i jest zwizany rolinami. Tim i Oki docieraj do otarza i uywaj zaklcia, aby zatopi kamie druida. Kamie jest teraz bezpieczny. Anna i Erik pojawiaj si przy otarzu, ale Paul poszed za nimi. Pyta Tima o drog do jaskini, a Erik, który ju wie, e Tim jest jego synem, atakuje Paula. Podczas wycigu pada strza i Erik upada. Umiera w ramionach Anny i Tima, a Paul ucieka. Na prob Tima Oki uywa swojej siy yciowej dla Erika, który wraca do ycia. Merlin wyjania Oki, e jego ycie koczy si po nocy, ale Oki nie auje. Wieczorem pokazuje Timowi w swojej jaskini Nessie, która w rzeczywistoci jest manekinem robota. Suy do trzymania ludzi z dala od kamienia druidów. Tim, Anna i Erik opuszczaj razem Loch Ness. Chcesz w przyszoci y razem jako rodzina.

produkcja

Cud z Loch Ness by krcony w Austrii od 19 wrzenia do 27 padziernika 2006 roku. Miejscami filmowania byy m.in. Graz , Nockalm , Wiede i Weißensee . Podziemna grota zostaa znaleziona w Lurgrotte koo Semriach w Styrii .

Film mia swoj telewizyjn premier w Sat.1 5 lutego 2008 roku i tego samego dnia zosta wydany na DVD. Gosu animowanej komputerowo postaci druida Oki uy Rufus Beck .

krytyka

Film-Dienst zwany cud Loch Ness wymagajca fantazji (telewizja) komedia o czenie rodziny specjalnego rodzaju. Stereotypowych rozrywk poza zbatki, która opiera si na skromnych efektów komputerowych.

TV Spielfilm napisaa: Czterech autorów uszyo tego Wolpertingera z taniego rodzinnego kiczu i fantasy monzette. Odpowiednio przeadowany i zdezorientowany równie tutaj. Nie chcemy jednak cakowicie wyrzuca pracy do kosza, poniewa wasne produkcje prywatnych nadawców s niemal tak samo zagroone wyginiciem, jak dobre nessie. Wniosek: nieskoczenie nieszkodliwy rodzinny kwark fantasy.

Nagrody

Dietmar Koelzer zosta nominowany w 2008 roku do Nagrody Telewizji Niemieckiej w kategorii Najlepsza kamera. Michael Coldewey i Simone Kraus z Trixter Film zdobyli Nagrod Telewizji Niemieckiej za najlepsze efekty wizualne, a take otrzymali Nagrod Telewizji Bawarskiej jako nagrod specjaln za opracowanie i wdroenie Oki w filmie.

Lukas Schust zosta laureatem Niemieckiej Nagrody Mediów dla Dzieci w 2008 roku.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Zobacz crew-united.com
  2. Cud Loch Ness. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 r .Szablon: LdiF / Konserwacja / Uyty dostp 
  3. Zobacz Cud nad Loch Ness na tvspielfilm.de

Opiniones de nuestros usuarios

Olga Marek

To dobry artykuł dotyczący Cud Loch Ness. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Krystian Jaworski

Podane informacje o zmiennej Cud Loch Ness są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.