Cisza w lesie (1976)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Cisza w lesie (1976). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Cisza w lesie (1976) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Cisza w lesie (1976) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Cisza w lesie (1976). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Cisza w lesie (1976)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Cisza w lesie (1976), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Cisza w lesie
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1976
dugo 94 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 6
Prt
Dyrektor Alfred Vohrer
scenariusz Werner P. Zibaso
produkcja Horst Hächler
muzyka Ernst Brandner
aparat fotograficzny Ernst W. Kalinke
skaleczenie Ingeborg Taschner
zawód

Cisza w lesie to niemiecki film ojczysty z 1976 roku w reyserii Alfreda Vohrera . Opiera si na powieci pod tym samym tytuem Ludwiga Ganghofera z 1899 roku.

akcja

Czwarta i ostatnia obecnie filmowa adaptacja popularnej historii Ganghofera: hrabia Ettingen spdza rozwize ycie w Monachium, z dala od swoich wiejskich posiadoci, u boku równie atrakcyjnej i wymagajcej i wzniosej przyjacióki Baronessy Prankha. Aby sfinansowa kosztowny styl ycia, jego zarzdca musi dokona nadmiernej eksploatacji hrabiego lasu. Aby zdystansowa si od nocnego ycia w Monachium i od swojego wyczerpujcego i chciwego kochanka, który na dodatek zdradza go z innym mczyzn, podróuje incognito z powrotem do swoich rodzinnych lasów i udaje si do schroniska myliwskiego wysoko w górach.

Tam spotka pikn mleczark Lore, która daa mu nowe spojrzenie na ycie w ogóle i jego czyny tutaj, w hrabiowskim lesie - nieskrpowane wycinanie drzew - w szczególnoci: wycinka lasów Ettingen grozia osuniciem caych zboczy górskich. Wkrótce hrabia i dziewczyna z gór zbliaj si do siebie. Ale pozbawiona skrupuów baronowa nie marzy o wypuszczeniu swojej wielkiej ryby Ettingen z haczyka ...

Uwagi produkcyjne

Film zosta nakrcony przez 35 dni midzy 29 czerwca a 6 sierpnia 1976 roku w Berchtesgadener Land i Monachium, a premiera odbya si 13 padziernika 1976 roku.

Cisza w lesie bya ostatnim filmem Alfreda Vohrera, po którym wyreyserowa jedynie dla telewizji.

Ferdy i Belinda Mayne s ojcem i córk, a po przyjedzie Die mrówki po raz drugi stanli razem przed kamer filmow do niemieckiej produkcji.

Za sprzt odpowiada Utz Elsässer , a kostiumy zaprojektowaa Ina Stein . Za pirotechnik odpowiada Karl Baumgartner .

Film zosta po raz pierwszy wyemitowany w telewizji 4 padziernika 1980 roku na antenie ZDF .

Recenzje

W Lexicon of the International Film napisano: Remake Ganghofera, który opiera si na piknych ujciach krajobrazu w formacie lunety.

Obecno Cinema w Internecie pokazaa film: Filmowa adaptacja horroru Ganghofera: tutaj osoby noszce barweny w historycznych kostiumach staj si mieszne.

literatura

  • Ludwig Ganghofer: Cisza w lesie. Powie historyczna. Redagowane i nowe wydanie przez Stefana Murra . Bastei Lübbe, Bergisch Gladbach 2005, ISBN 3-404-77028-5

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Klaus Brüne (red.): Lexikon des Internationale Films Tom 7, str. 3585. Reinbek koo Hamburga 1987.
  2. Cisza w lesie w Cinema.de

Opiniones de nuestros usuarios

Kornelia Skowron

Bardzo ciekawy ten post o Cisza w lesie (1976).

Jadwiga Chmiel

Ten wpis o Cisza w lesie (1976) był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Zuzanna Konieczna

Dzięki za ten post na Cisza w lesie (1976), właśnie tego potrzebowałem

Izabela Skowroński

Wreszcie artykuł o Cisza w lesie (1976), który jest łatwy do przeczytania.