Cakowicie zwariowany szpitalInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Cakowicie zwariowany szpital. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Cakowicie zwariowany szpital zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Cakowicie zwariowany szpital i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Cakowicie zwariowany szpital. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Cakowicie zwariowany szpital! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Cakowicie zwariowany szpital, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Cakowicie zwariowany szpital
Tytu oryginalny Kontynuuj, doktorze
Kraj produkcji Wielka Brytania
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1967
dugo okoo 95 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Gerald Thomas
scenariusz Talbot Rothwell
produkcja Peter Rogers
muzyka Eric Rogers
aparat fotograficzny Alan Hume
skaleczenie Alfred Roome
zawód
chronologia

  Poprzednik
To szalestwo - na pustyni nie pynie woda

Nastpca  
Wszystko pod kontrol - nikt nie przejrzy

Cakowicie zwariowany szpital (take Kontynuuj , doktorze! ) To pitnasty film z serii filmów podrcznych .

zawarto

Francis Bigger, szarlatan i rzekomy uzdrowiciel , ma wypadek podczas wystpu. Teraz jest przewoony do szpitala przez dr. Kenneth Tinkle i Dr. Przyzna James Kilmore. Oddzia dla mczyzn przypomina koszary . Naczelna pielgniarka prowadzi twardy puk. Niemniej jednak adne pielgniarki zawsze potrafi podnie temperatur 75 pacjentów.

Po kilku nieporozumieniach i po tym, jak by ostatni osob znalezion na dachu internatu pielgniarek , rój pielgniarek i ulubieniec pacjentów Dr. Kilmore strzeli. Ale Dr. Tinkle i przeoona przeprowadzili obliczenia bez pacjentów, którzy obecnie wicz rebeli.

Uwagi

W tym filmie, ekipa prowadzca ... posza do szpitala po raz drugi po 41 stopniach mioci , mia nastpi kolejny film w rodowisku biaych fartuchów: Cakowicie szalony dom wariatów .

Portret wiszcy przy windach przedstawia Jamesa Robertsona Justice'a w roli Sir Lancelota w filmach doktorskich wyreyserowanych przez brata Geralda Thomasa , Ralpha Thomasa i Betty E. Box - on ... producenta Petera Rogersa - wyprodukowanych.

Zgodnie z t rol, Sid James spdza wikszo czasu przed ekranem w óku, kiedy dochodzio do siebie po zawale serca .

Gocinnie wystpi w tym filmie Frankie Howerd , jedna z gwiazd konkursowej serii filmów Up - która jest mniej udanym plagiatem serii Carry-on .

Opinie

  • Historie szpitalne s idealne do pokazywania szalonych ludzi, dziwaków lub artownisiów. (Ocena: 1½ gwiazdki = rednia) - Adolf Heinzlmeier i Berndt Schulz w Lexicon Filmy w telewizji (nowe, rozszerzone wydanie). Rasch i Röhring, Hamburg 1990, ISBN 3-89136-392-3 , s. 832

goska bezdwiczna

Wydanie DVD

  • Cakowicie zwariowany szpital. MMP / AmCo 2006

cieka dwikowa

  • Eric Rogers : Kontynuuj, doktorze. Apartament . On: What a Carry On! Muzyka przewodnia Erica Rogersa i Bruce'a Montgomery'ego do wielkich brytyjskich komedii filmowych Carry On . vocalion digital, Watford 2005, CDSA6810 - cyfrowe ponowne nagranie muzyki filmowej we fragmentach Royal Ballet Sinfonia pod dyrekcj Gavina Sutherlanda
  • Eric Rogers : Carry On Doctor / Carry On Again Doctor. Zestaw. On: The Carry On Album. Muzyka z filmów Bruce'a Montgomery'ego i Erica Rogersa . ASV, Londyn 1999, nonik dwiku nr. CD WHL 2119 - ponowne nagranie cyfrowe muzyki filmowej we fragmentach Orkiestry Filharmonicznej Miasta Pragi pod dyrekcj Gavina Sutherlanda

literatura

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Inga Majewski

Wreszcie artykuł o Cakowicie zwariowany szpital, który jest łatwy do przeczytania.

Greg Czajkowski

Dzięki za ten post na Cakowicie zwariowany szpital, właśnie tego potrzebowałem

Lucyna Stefaniak

Podane informacje o zmiennej Cakowicie zwariowany szpital są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Honorata Bednarz

To dobry artykuł dotyczący Cakowicie zwariowany szpital. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.