Cakowicie zwariowany raj kempingowyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Cakowicie zwariowany raj kempingowy. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Cakowicie zwariowany raj kempingowy zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Cakowicie zwariowany raj kempingowy i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Cakowicie zwariowany raj kempingowy. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Cakowicie zwariowany raj kempingowy! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Cakowicie zwariowany raj kempingowy, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Cakowicie zwariowany raj kempingowy
Tytu oryginalny Kontynuuj biwakowanie
Kraj produkcji Wielka Brytania
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1969
dugo 88 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Gerald Thomas
scenariusz Talbot Rothwell
produkcja Peter Rogers
muzyka Eric Rogers
aparat fotograficzny Ernest Steward
skaleczenie Alfred Roome
zawód
chronologia

  Poprzednik
Wszystko pod kontrol - nikt nie przejrzy

Nastpca  
Cakowicie szalony dom wariatów

Cakowicie szalony namiotowe raj jest 17. filmu z serii Carry-... filmów .

zadowolony

W swoim 17. wystpie, poprowadzone gwiazdy wreszcie maj szans wyjecha na wakacje.

Sid Boggle i jego kumpel Bernie Lugg s podekscytowani, gdy wychodz z kina. Wakacje w obozie dla nudystów . To by byo na tyle. Po tym, jak jej przyjacióki Joan Fussey i Anthea Meeks zostay przekonane do wyjazdu na kemping (oczywicie nie znajc dokadnego celu podróy), zaczyna si. W przeciwnym razie, czy masz szans zbliy si do nich dwojga przed lubem Niestety okazuje si, e upragniony kemping dla nudystów jest zupenie normalny, a chciwy Joshua Fiddler nie toleruje na swoim miejscu takich bzdur .

W tym samym czasie Peter i Harriet Potter wyjedaj, aby spdzi wakacje na swoim kempingu, jak co roku. Po drodze chwytaj niezdarnego, niezdarnego Charliego Mugginsa (jak zawsze w tej roli Charlesa Hawtreya ), który staje si coraz wikszym utrapieniem, szczególnie dla Petera.

Jako osoba trzecia Dr. Soaper, panna Haggerd i jej podopieczne z internatu dla dziewczt . Modzi Bombshell Babs w poszczególnych turach gowy ludzi na kempingu w rzdach. Masowe spltania s nieuniknione, nie tylko dlatego, e Sid i Bernie mog uzna uczniów za atwiejszych do zdobycia ni ich wasnych bliskich

Uwagi

W filmie s aluzje do starszych kontynuacji ... , wic panna Haggerd mówi Dr. Soaper z poprzedniej pracy jako pielgniarka (w The Crazy Hospital ).

Na fotografowanie mocno wpyno jesienne opady deszczu, co wida w wielu scenach filmu.

Film nudystów, który Sid James i Bernard Bresslaw ogldaj w swoich rolach na pocztku filmu, to prawdziwy film, a mianowicie raj dla nudystów . To bya pierwsza kontynuacja ... z prawdziwymi nagimi scenami. W zwykym filmie jest równie legendarna scena, w której Babs Windsor gubi swój top od bikini podczas porannych wicze, ku uciesze obserwujcych mczyzn . W kolejnych wystpach powinna kilkakrotnie upuszcza kodry. Nie tylko ten fakt uczyni j jedn z najlepiej zapamitanych gwiazd serialu. I to chocia pojawia si tylko w 8 z 30 filmów.

Recenzje

  • "Mao wymagajca komedia z pozornie niekoczcej si serii" Ist ja crazy "(" Kontynuuj ... ") (...), która czy w sobie niezdarne, tanie gagi i dwuznaczne dowcipy." - " Leksykon filmu midzynarodowego " (wydanie na CD-ROM) , Systhema, Monachium 1997
  • () Nuty brytyjskiego humoru rozluniaj nieco stereotypy gatunku; Kontynuuj redni serialu. (Ocena: 2 gwiazdki = rednia) - Adolf Heinzlmeier i Berndt Schulz w Lexicon Filmy w telewizji (nowe wydanie rozszerzone). Rasch i Röhring, Hamburg 1990, ISBN 3-89136-392-3 , s. 832

cieka dwikowa

literatura

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Asia Siwek

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Cakowicie zwariowany raj kempingowy.

Czeslaw Jasiński

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Marzena Karczewski

Wreszcie artykuł o Cakowicie zwariowany raj kempingowy, który jest łatwy do przeczytania.

Anita Dobrowolski

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Cakowicie zwariowany raj kempingowy, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.