Cakowicie szalony azylInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Cakowicie szalony azyl. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Cakowicie szalony azyl zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Cakowicie szalony azyl i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Cakowicie szalony azyl. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Cakowicie szalony azyl! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Cakowicie szalony azyl, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Cakowicie szalony azyl
Tytu oryginalny Kontynuuj ponownie, doktorze
Kraj produkcji Wielka Brytania
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1969
dugo 89 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Gerald Thomas
scenariusz Talbot Rothwell
produkcja Peter Rogers
muzyka Eric Rogers
aparat fotograficzny Ernest Steward
skaleczenie Alfred Roome
zawód

Cakowicie szalony dom wariatów (NRD tytu: Przyjd znowu lekarza! ) Czy osiemnastego filmu z serii Carry-... filmów .

zadowolony

Doktor Nookey pracuje w klinice profesora Carvera. Mody, przystojny lekarz jest jednak troch nieudolny i myli niektóre drzwi - wic nagle pojawia si jako lubienik. Tylko dziki zaangaowaniu prywatnej pacjentki pani Moore nie zostaje zwolniony, ale wysany do stacji misyjnej na wyspie na Morzu Poudniowym.
Tam spotyka dziwn Gladstone Screwer, która odkrya przepis na odchudzanie. Nookey wchodzi w posiadanie przepisu i wraca do Anglii, gdzie z pomoc pani Moore zakada specjaln klinik dla kobiet, które chc schudn. Mona tam uczy nie tylko aktork Goldie Locks, która uwielbia Nookey, ale take przebranego koleg profesora Carvera, dr Stopage. Pojawia si tam równie Screwer, który chce mie udzia w sukcesie finansowym. Poniewa Carver szuka przepisu, a Screwer wymienia serum na rodek zmieniajcy pe, minie troch czasu, zanim spltania zostan rozwizane w sposób zadowalajcy wszystkich: przez klinik Moore-Nookey-Gladstone-Carver.

Uwagi

W tym filmie ekipa prowadzca ... udaa si do szpitala po raz trzeci po 41 stopniach mioci i totalnie szalonym szpitalu. Nie jest jasne, dlaczego niemiecki poyczkodawca wysa je do domu wariatów .

Film jest typowy dla czasu, w którym powsta. W 1969 roku rewolucja seksualna bya w penym rozkwicie. Nie ma prawdziwych nagich scen, ale film jest bardzo odkrywczy, przykadem jest pojawienie si Barbary Windsor w bikini w ksztacie serca, które prawie nic ju nie zakrywa .

synchronizacja

rola aktor Aktor gosowy
Gladstone Screwer Sidney James Szkoa im. Friedricha W. Building
Dr. Frederick Carver Kenneth Williams Lothar Blumhagen
Dr. Jimmy Nookey Jim Dale Andreas Mannkopff
Dr. Ernest Stoppidge Charles Hawtrey Horst Gentzen
Mydelniczka Gównej Pielgniarki Hattie Jacques Inge Wolffberg
Panno Armitage Ann Lancaster Gudrun Genest
Henz Peter Gilmore Claus Jurichs
cierpliwy Peter Butterworth Gerd Duwner

Recenzje

  • () mniej lub bardziej absurdalne gagi z serii Carry On tym razem w obszarze zamonych. (Ocena: rednia) - Adolf Heinzlmeier i Berndt Schulz w sowniku Filmy w telewizji (nowe wydanie rozszerzone). Rasch i Röhring, Hamburg 1990, ISBN 3-89136-392-3 , s. 832

Tylko umiarkowanie zabawna komedia z kilkoma pozbawionymi smaku gagami.

goska bezdwiczna

Wydanie DVD

  • Cakowicie szalony dom wariatów . AmCo / MMP 2006

cieka dwikowa

  • Eric Rogers : Kontynuuj ponownie, doktorze. Apartament . On: What a Carry On! Muzyka Erica Rogersa i Bruce'a Montgomery'ego z wielkich brytyjskich komedii filmowych Carry On . vocalion digital, Watford 2005, CDSA6810 - cyfrowe ponowne nagranie muzyki filmowej we fragmentach Royal Ballet Sinfonia pod dyrekcj Gavina Sutherlanda
  • Eric Rogers : Carry On Doctor / Carry On Again Doctor. Zestaw. On: The Carry On Album. Muzyka z filmów Bruce'a Montgomery'ego i Erica Rogersa . ASV, Londyn 1999, nonik audio nr. CD WHL 2119 - ponowne nagranie cyfrowe muzyki filmowej we fragmentach przez Orkiestr Filharmonii Miejskiej w Pradze pod dyrekcj Gavina Sutherlanda

literatura

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Cakowicie szalony dom wariatów w niemieckim indeksie dubbingu ; ródo 1 wrzenia 2007 r
  2. Cakowicie zwariowany dom wariatów. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Alicja Banach

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Konrad Bednarczyk

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Mateusz Olejniczak

Bardzo ciekawy ten post o Cakowicie szalony azyl.

Martin Krupa

Informacje o zmiennej Cakowicie szalony azyl są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.