Budet publiczny w AustriiInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Budet publiczny w Austrii. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Budet publiczny w Austrii zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Budet publiczny w Austrii i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Budet publiczny w Austrii. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Budet publiczny w Austrii! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Budet publiczny w Austrii, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

ÖHW - budet publiczny w Austrii

opis Specjalistyczna publikacja dotyczca pyta finansowych
austriackich wadz regionalnych
Obszar kompetencji nauki prawne
jzyk Niemiecki
Pierwsza edycja 1960
Czstotliwo publikacji jedna czwarta

Czasopismo ÖHW - System budetu publicznego w Austrii jest kwartalnikiem specjalistycznym utworzonym w 1959 r., W którym kwestie finansowe austriackich wadz regionalnych s rozpatrywane z perspektywy federalnej. Stowarzyszeniem sponsorujcym jest austriackie stowarzyszenie budetowania publicznego.

Praktycy, a zwaszcza modzi naukowcy, wypowiadaj si poprzez streszczenia swoich prac dyplomowych lub rozpraw. Czsto omawiane s szczególne tematy wyrównywania finansowego , kwestie zarzdzania przedsibiorstwami publicznymi, trwaoci wiadcze z zabezpieczenia spoecznego , finansowania szpitali i kwestii ekonomii zdrowia, ekonomii rodowiska , dotacji mieszkaniowych , kwestii reformy podatkowej , wyzwa w kwestiach konsolidacji budetu , audytu wewntrznego i kontrolingu , dugu publicznego do leasingu transgranicznego - Umowa.

Motywem powstania pisma i stowarzyszenia sponsorskiego bya ch wspólnego poszukiwania rozwiza oraz regularne osobiste kontakty midzy ekspertami finansowymi wadz regionalnych.

literatura

  • Hansjörg Teissl: The Society or the Journal for Public Budgeting in Austria (ÖHW), s. 679ff in: Festschrift 60 Years Liaison Office of the Federal States, Wiede 2011

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Aldona Kowalewski

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Budet publiczny w Austrii jest tym, którego szukałem.

Sylwester Tokarski

Wreszcie artykuł o Budet publiczny w Austrii, który jest łatwy do przeczytania.

Jadwiga Osiński

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.