Brama do Mrocznej Wiey Stephena Kinga IInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Brama do Mrocznej Wiey Stephena Kinga I. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Brama do Mrocznej Wiey Stephena Kinga I zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Brama do Mrocznej Wiey Stephena Kinga I i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Brama do Mrocznej Wiey Stephena Kinga I. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Brama do Mrocznej Wiey Stephena Kinga I! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Brama do Mrocznej Wiey Stephena Kinga I, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Brama do Stephena Kinga Mroczna Wiea I-IV (tytu oryginalny: Stephen King The Dark Tower: konkordancji, tom I ) to tytu zgodzie wydanej w 2003 roku , która zajmuje si pierwszych czterech tomów o Stephen Mroczna Wiea cyklu Król zajty.

Powstanie

Z trudnoci badawczych Stephena Kinga w kontekcie jego pracy nad sag o wiey powstaa zgodno Robina Furtha z tytuem Brama do Mrocznej Wiey Stephena Kinga I - IV , która zaoszczdzia pisarzowi wielu bada i, jak twierdzi Stephen King, ze wzgldu na jej jako w 2003 roku jako towarzysz Dark Tower (tomy 1-4). W Niemczech praca zostaa opublikowana w mikkiej oprawie przez Heyne Verlag w kwietniu 2004 roku .

Kolejna konkordancja (dla tomów 57) pojawia si na amerykaskim rynku ksiki 15 marca 2005 r., W maju 2008 r. Ukazaa si te publikacja niemiecka, po kilku przesuniciach, nakadem Heyne Verlag. Pene wydanie (tomy 17) ukazao si w USA 5 grudnia 2006 r.

zadowolony

Robin Furth podsumowa wszystkie wiaty, lokalizacje i postacie z pierwszych czterech tomów, aby stworzy szybk prac referencyjn. Po szczegóowym przedmowie samego Stephena Kinga nastpuje wprowadzenie przez autora. Wszystkie liczby od A do Z s nastpnie wymienione i opisane. Dokadne numery stron mona znale pod artykuami. Po liczbach nastpuj miejsca w wiecie rednim i w naszym wiecie. Na kocu ksiki wymienione s magiczne portale i miejsca. Nastpnie obszerny dodatek zawierajcy terminy techniczne ze wiata redniego, rymowanki, pieni itp. Autorka nie ogranicza si do pierwszych czterech tomów, ale odwouje si take do innych dzie Stephena Kinga. Zilustrowana mapa cieki od Rolanda, a póniej caego Ka-Tet przez wiat poredni do Blaine the Mono powinna mie szczególne znaczenie dla fanów.

literatura

Opiniones de nuestros usuarios

Luiza Witek

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Brama do Mrocznej Wiey Stephena Kinga I i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Czeslaw Kubiak

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Brama do Mrocznej Wiey Stephena Kinga I.

Angelika Zych

Ten artykuł o zmiennej Brama do Mrocznej Wiey Stephena Kinga I przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Izabela Niewiadomski

Uważam, że ten wpis o zmiennej Brama do Mrocznej Wiey Stephena Kinga I jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.