Brakujcy pokójInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Brakujcy pokój. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Brakujcy pokój zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Brakujcy pokój i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Brakujcy pokój. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Brakujcy pokój! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Brakujcy pokój, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Brakujcy pokój
Tytu oryginalny Zaginiony pokój
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 2006
dugo 288 minut
Ocena wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Craig R. Baxley (1 + 3)
Michael W. Watkins (2)
scenariusz Christopher Leone
Laura Harkcom
produkcja Pawe Kurta
muzyka Robert J. Kral
kamera David Connell
ci Sonny Baskin

The Lost Room to amerykaski miniserial telewizyjny z elementami fikcyjnymi z 2006 roku. Fabua obraca si wokó tajemniczego pokoju motelowego. Bohaterem jest detektyw, który szuka córki, która znikna w pokoju najwyraniej poza czasem i przestrzeni. Ma te do czynienia z wszelkiego rodzaju zwyczajnie wygldajcymi, ale niesamowitymi przedmiotami z pokoju motelowego nr 10.

W Stanach Zjednoczonych serial by emitowany w trzech czciach, kada po dwa odcinki, w Niemczech natomiast w 2008 roku jako dwuczciowy. DVD dzieli seri na sze oddzielnych odcinków.

Bohaterowie

  • Joe Miller ( Peter Krause ) to detektyw, który przypadkowo natrafia na klucz otwierajcy dowolne drzwi, pasujcy do pokoju motelowego nr 10 w Sunshine Motel, który wydaje si by poza czasem. Jego maa córeczka Anna ( Elle Fanning ) znika w pokoju, a Miller robi wszystko, co w jego mocy, aby j odnale.
  • Jennifer Bloom ( Julianna Margulies ) jest czonkini "Legionu", jednej z dwóch rywalizujcych grup, które z bardzo rónych powodów staraj si zebra jak najwicej przedmiotów ("przedmiotów") z pokoju motelowego, poniewa wydaj si one do zwyczajne , samodzielnie lub w poczeniu, moe jednak spowodowa co niezwykego. Legion stara si znale te obiekty i usun je z obiegu, podczas gdy Zakon Zjednoczenia (zwykle nazywany po prostu Zakonem) uwaa je za okazj do zobaczenia Boga, a nawet do bycia boskim.
  • Karl Kreutzfeld ( Kevin Pollak ) jest bogatym lombardem. Wiele obiektów jest teraz w jego posiadaniu.
  • Howard asica Montague ( Roger Bart ), may oszust, intensywnie zajmowa si interakcjami midzy obiektami.
  • Dr. Martin Ruber ( Dennis Christopher ) jest lekarzem sdowym . Chciwo przyjcia do porzdku zjednoczenia i zbliania si do pokoju motelowego i przedmiotów sprawia, e coraz bardziej traci rozum. Po pobycie na pustyni i wizji wierzy, e zosta powoany na proroka przedmiotów.
  • Wally Jabrowski ( Peter Jacobson ) jest w posiadaniu biletu autobusowego, kolejnego niezwykego przedmiotu z pokoju.

akcja

W ramach ledztwa w sprawie tajemniczej sprawy z udziaem dwóch zmarych detektyw Miller otrzymuje od umierajcego drobnego przestpcy klucz, który pasuje do kadego zamka drzwi i otwiera drzwi do tajemniczego pokoju motelowego. Ten pokój nr 10 by kiedy czci motelu przy Route 66 w Nowym Meksyku, który teraz popad w ruin. Na pocztku lat 60. miao tam miejsce nieokrelone zdarzenie, w którym pomieszczenie jakby znikno z naszego wymiaru. Od tego czasu kade drzwi, które otwierasz kluczem do pokoju, prowadz do niezmienionego, wygldajcego pokoju motelowego. Z kolei, gdy wychodzi, drzwi staj si wszystkim, co uytkownik moe sobie wyobrazi. Jeli nie wyobraa sobie adnego, pokój losowo wybiera lokalizacj.

Podczas swoich ledztw Joe Miller odkry, e istnieje kilka grup i osób, które przypadkowo lub z rónych powodów weszy w posiadanie przedmiotów z pokoju motelowego, które chc je pozyska, przeprowadzi na ich temat badania, a nawet nimi handlowa. Przedmioty s niezniszczalne poza pomieszczeniem, jeli pomieszczenie zostanie zresetowane przez zamknicie drzwi, to one i tylko one zostaj zachowane i mog powróci na swoje pierwotne miejsce w pomieszczeniu.

Montague porywa córk Millera, Ann, by zdoby klucz. Podczas próby wymiany Anna ucieka z kluczem i otwiera nim drzwi w opuszczonym magazynie. Podczas kótni midzy ojcem a Montague zostaje przez niego wepchnita do pokoju bez klucza. Kiedy ponownie je otwiera, dziewczyna znika bez ladu. Montague, wycieczony profesor uniwersytecki, sformuowa swoj hipotez o pierwotnym przedmiocie, który kontroluje wszystkich i dziki któremu Anna mogaby wróci do Millera.

W desperacji Miller wyjawi niektórym swój sekret i zawar róne sojusze. Niektórzy mu pomagaj, inni gównie chc ukra klucz, a czasem nawet przej po zwokach.

Kry wiele rónych teorii na temat tworzenia pokoju i przedmiotów, ale nikt nie zna dokadnych szczegóów. Ci, którzy jako pierwsi odkryli moc rónych przedmiotów i starali si zdoby ich jak najwicej, tak zwani kolekcjonerzy, od dawna nie yj lub s szaleni. Ostatni waciciel motelu, Arlene Conroy, znikn po próbie powtórzenia okolicznoci zniknicia pokoju za pomoc niektórych przedmiotów, wydarzenia znanego równie jako Eksperyment Conroya.

Przedmioty zebrane przez kolekcjonerów zostay przez nich ukryte w pomieszczeniu ochrony radiologicznej pod opuszczonym budynkiem wizienia. Miller i Kreutzfeld, którzy teraz poczyli siy, przenikaj tam poprzez interakcj klucza, zegara i noyczek, aby zdoby oko Kreutzfelda. Szklane oko to potna bro, która moe niszczy lub leczy ciao. Karl Kreutzfeld chce go zdoby, poniewa jego syn cierpi na biaaczk. Kreutzfeld skorzysta z okazji, by zdoby klucz i zostawi Millera w lochu. Okazuje si, e chce powtórzy eksperyment Conroya, aby przywróci syna do ycia. Posiadajc oko, Kreutzfeld wymordowa prawie wszystkich czonków Legionu, zanim sam zgin podczas odtworzenia eksperymentu Conroya.

Millerowi udaje si uwolni i ostatecznie dowiaduje si, e w czasie incydentu by jeden mieszkaniec pokoju, Eddie McCracht. To równie stao si przedmiotem wydarzenia. Poniewa przedmioty z pokoju wydaj si przyciga do siebie, yje w agonii w szpitalu psychiatrycznym w odlegym miejscu i pragnie mierci. Na jego prob Miller wchodzi z McCelpem do pokoju motelowego. Prosi Millera, aby go zabi, co jest moliwe tylko tam, i zaj jego miejsce jako przedmiot. W ten sposób jest w stanie przetrwa reset pokoju i ponownie znale córk.

W kocu Miller wrzuca klucz do pokoju i zamyka drzwi; nikt ju nigdy nie powinien wchodzi do pokoju. W ostatniej scenie drzwi ostatniego pokoju zrujnowanego motelu otwieraj si ponownie, a klucz ley na pododze.

Lista odcinków

  • Klucz i zegar (Klucz i zegar)
  • Grzebie i pudeko (grzebie i pudeko)
  • Oko i gówny obiekt (Oko i gówny obiekt)

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Maciej Bednarek

Ten wpis na Brakujcy pokój pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Edward Chojnacki

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Andrew Wierzbicki

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Brakujcy pokój.

Julian Karpiński

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.