Biuro morderstwInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Biuro morderstw. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Biuro morderstw zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Biuro morderstw i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Biuro morderstw. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Biuro morderstw! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Biuro morderstw, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Biuro morderstwa (angielski: The Assassination Bureau, Ltd. ) jest jednym z Jack London rozpoczty w 1910 roku i przez Roberta L.Fisha wytrawny thriller z elementami satyrycznymi z 1963 roku.

akcja

Milioner Socjalistyczna Wintershall zbada domniemane samobójstwo przyjaciela. Czynic to, odkry biuro morderstw, które wydaje si by odpowiedzialne za niektóre morderstwa w Stanach Zjednoczonych. Kontaktuje si z Iwanem Dragomiloffem, szefem tej organizacji, i zapoznaje si z warunkami: Biuro zabójstw zamorduje kadego w cigu roku, w przeciwnym razie klient odzyska pienidze. Jedyny warunek: naley udowodni, e ofiara morderstwa jest szkodnikiem spoeczestwa. Winter Hall wymienia Ivana Dragomiloffa jako imi czowieka, którego chce zamordowa.

Po tym, jak Hall przekona go w dugiej dyskusji filozoficznej, e zabójstwa samego Urzdu Morderstw s szkodliwe dla spoeczestwa, ten ostatni przyjmuje zlecenie zabójstwa przeciwko sobie w imieniu Urzdu Morderstw. W obecnoci Hall Dragomiloff wydaje pracownikowi rozkaz zamordowania szefa biura morderstw.

Rozpoczyna si obawa w caych Stanach Zjednoczonych. Dragomiloff prawie cakowicie zlikwidowa lokalne grupy z Chicago, St. Louis i Denver. Winter Hall wyprowadzi si z zamiarem wyledzenia biura morderstw i zniszczenia go, ale w trakcie tego procesu zakocha si w córce organizatora biura, zosta tymczasowym zastpc i teraz by poszukiwany przez policj za zabójstwo jednego czonków zabitych przez szefa biura. W San Francisco trwa krótkoterminowy rozejm, w którym córka Hall i Dragomiloffów próbuje powstrzyma rozlew krwi. Ale zarówno Dragomiloff, jak i pozostali przy yciu czonkowie Biura Morderstw sprzeciwiaj si temu z powodów moralnych. Dragomiloff ucieka na Hawaje i wciga swoich przeladowców przed O'ahu w wir, w którym topi si. Krótko przed kocem roku Dragomiloff wiosuje kajakiem do tego samego wiru.

filmowanie

Powie zostaa nakrcona w 1969 roku pod tytuem The Assassination Bureau (dt. Mörder GmbH ) przez Basil Dearden z Oliverem Reedem , Dian Rigg , Curd Jürgens i Telly Savalas . W filmie miejsca akcji zostay przeniesione do Europy.

Uwagi

  • Powie jest oparta na szkicowym rkopisie Sinclaira Lewisa
  • Wedug notatek Jacka Londona polowanie doprowadzioby równie do Ameryki rodkowej i Poudniowej oraz Australii.

Publikacje

  • The Assassination Bureau, Ltd ISBN 0140186778 , McGraw-Hill, Nowy Jork, 1963 Po raz pierwszy opublikowano
  • Das Mordbüro ISBN 3-462-00797-1 , Kiepenheuer and Witsch, Kolonia / Berlin, 1971, pierwsza publikacja w jzyku niemieckim
  • Das Mordbüro ISBN 3-499-11615-4 , Rowohlt, Hamburg, 1973, 1. niemieckie wydanie w mikkiej oprawie

Indywidualne dowody

  1. Jack London Das Mordbüro s. 122, Kiepenheuer i Witsch, Kolonia, 1983 ISBN 3-462-01587-7
  2. Jörg Krichbaum Jack London czyli przygody literatury , epilog do Jacka Londona The Straitjacket s. 265, Paul Zsolnay Verlag, Wiede / Hamburg, 1977
  3. Jack London Das Mordbüro s. 247, Kiepenheuer i Witsch, Kolonia, 1983 ISBN 3-462-01587-7

Opiniones de nuestros usuarios

Sandra Kacprzak

Informacje o zmiennej Biuro morderstw są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Daria Stachowiak

Artykuł o Biuro morderstw jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Adrianna Kucharski

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Barbara Sobczyk

W tym poście o Biuro morderstw dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Richard Krük

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Biuro morderstw