Biay królikInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Biay królik. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Biay królik zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Biay królik i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Biay królik. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Biay królik! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Biay królik, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Oryginalny tytu Biay królik
Biay Królik.png
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2016
dugo 88 minut
Ocena wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Florian Schwarz
scenariusz Michael Proehl ,
Holger Karsten Schmidt
produkcja Michael Smeaton ,
Simone Höller
muzyka Sven Rossenbach ,
Florian van Volxem
kamera Filipa Sichlera
skaleczenie Florian Drechsler
zawód

Biay Królik to niemiecka telewizja - Dramat w reyserii Floriana Schwarza z zestawami do pielgnacji dzieci . Po raz pierwszy zosta wyemitowany 28 wrzenia 2016 r. na Erste , a w pozostaej czci Europy 22 wrzenia 2017 r. na arte .

wtek

Dla niemiaej trzynacie-letnia Sara The net jest miejscem spotka i schronieniem. Tam poznaje "Benny'ego", który wydaje si bardzo empatyczny i twierdzi, e ma siedemnacie lat. Nie wie, e za t nazw uytkownika , której zdjciem profilowym jest biay królik , kryje si w rzeczywistoci nauczyciel i czonek rodziny Simon Keller . Pokazano mu, jak si cieszy, gdy potajemnie obserwuje swoich modych uczniów na wychowaniu fizycznym.

Sara zwierza si Benny po tym, jak zostaje szantaowana odkrywczym zdjciem autorstwa Kevina pseudonimu szesnastoletniego Juliana Kiefera , innego znajomego z Internetu.

Keller, alias Benny, proponuje jej, aby daa swojemu nauczycielowi zaufania Kellerowi wasne konto uytkownika , aby móg jej pomóc. Umawia si z nauczycielem w parku, gdzie proponuje, by na spotkaniu skonfrontowaa si z szantayst i zrobia mu zdjcie.

Po dwóch modych ludziach Keller przybywa na miejsce spotkania i ze swojej przykrywki jest wiadkiem napaci na tle seksualnym , ale nie przychodzi do Sary, aby pomóc, ale obserwuje, co si dzieje, dopóki Kevin nie odejdzie. Dopiero wtedy udaje si do dziewczyny, aby j pocieszy i odesa do domu taksówk.

Nastpnie poda za chopcem do kawiarni i si zmusza do przekazania telefonu komórkowego, na którym jest te film z seksualizowanego aktu przemocy .

Kawiarni monitoruje specjalny detektyw LKA Miki Witt, który natychmiast wkracza, konfiskuje telefon i zabiera ich oboje na posterunek policji. W tym momencie Julian przesa ju wideo do Internetu, gdzie szybko kryo wród kolegów z klasy Sary.

Na podstawie wypowiedzi Sary Keller moe wiarygodnie przekaza grupie ledczej, e pod pretekstem nawiza kontakt z dzieckiem, aby uchroni je przed takimi atakami, powoujc si na swoj funkcj edukatora medialnego. Tylko Witt mu nie wierzy, kontynuuje ledztwo na wasn rk, czy spraw z wczeniejszym zabójstwem dziecka i wywiera ogromn presj na Kellera.

To zwabia badacza do jego sekretnego miejsca , stadniny koni, gdzie schronia si Sara. Tam zabija policjanta. Ostatnie ujcia przedstawiaj Kellera, którego w wyobrani pociesza Sara, a nastpnie stylizowany czat, w którym psi avatar z zakrwawionym pyskiem klczy nad nieruchomym, zakrwawionym awatarem królika.

to

Na zlecenie Südwestrundfunk film wyprodukowaa firma medialna FFP New Media z Kolonii . Zdjcia miay miejsce w padzierniku i listopadzie 2015 roku w Berlinie.

Tytu filmu nawizuje do postaci biaego królika z dziecicej ksiki Lewisa Carrolla Alicja w Krainie Czarów .

Nagrody

Ceny
Nominacje

literatura

Bibliografia

Indywidualne dowody

  1. wiadectwo zwolnienia dla Biaego Królika . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej (PDF). Szablon: FSK / konserwacja / typ nieustawiony i par.1 duszy ni 4 znaki
  2. Informacje o wydaniu. W: IMDb . ródo 22 wrzenia 2017 .
  3. Biay królik. W: filmportal.de . Niemiecki Instytut Filmowy , udostpniony 5 padziernika 2016 r .
  4. zeit.de , dostp 3 padziernika 2016 r.
  5. Nagroda Filmowa Kreatywna Energia, zdobywca nagrody 2016 , dostp 4 padziernika 2016 r.
  6. Festiwal Filmów Niemieckich, Laureaci 2016 , dostp 4 padziernika 2016
  7. Lena Urzendowsky i Ivo Pietzcker zdobywaj nagrod SR. W: Komunikat prasowy SR . 5 listopada 2016 . ródo 17 listopada 2016 .
  8. Laureaci nagród . W: grimme-preis.de . ródo 8 marca 2017.
  9. ^ Biay królik w Baden-Baden TV Film Festival, obejrzano w dniu 5 padziernika 2016 r.

Opiniones de nuestros usuarios

Eugeniusz Skrzypczak

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Aneta Cieślik

Artykuł o Biay królik jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Rahul Drozd

Bardzo ciekawy ten post o Biay królik.

Stefan Turek

Uważam, że ten wpis o zmiennej Biay królik jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Igor Pluta

Podane informacje o zmiennej Biay królik są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.