Bd systemu plikówInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Bd systemu plików. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Bd systemu plików zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Bd systemu plików i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Bd systemu plików. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Bd systemu plików! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Bd systemu plików, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

System plików Bd jest defekt w administracyjnych danych na noniku danych . Jednak w przeciwiestwie do awarii gowicy , zazwyczaj nie jest uszkodzony sam dysk twardy, ale jeden lub wicej plików lub przechowywanych na nim metadanych. Pliki mog wtedy nie by ju czytelne, poniewa struktura katalogów ma nieprawidow dugo lub wpisy katalogu odnosz si do nieprawidowych danych. Innym czstym bdem jest to, e sektory pozostaj zarezerwowane, nawet jeli nie s ju przypisane do adnego pliku. Przyczyn mog by awarie systemu lub nieprawidowe usunicie.

Rozwizywanie bdów systemu plików

Na przykad w systemie Windows odbywa si to za pomoc narzdzia Checkdisk , które jest wywoywane za pomoc polecenia chkdsk. Pod Linux i innych uniksowych dziaajcych systemów, cay zbiór konkretnych plików systemowych narzdzi jest dostpny dla moliwych systemów plików , które mog zosta wykorzystane z poleceniem , uywajc fsck .

Indywidualne dowody

  1. Konstantin Pfliegl: Wskazówki dotyczce naprawy systemu Windows 7 , com.-magazin.de, 5 wrzenia 2012 r.
  2. Sprawdzanie i naprawa dysku twardego w systemie Windows , t-online.de, dostp 19 sierpnia 2021 r.
  3. Jörg Schieb, Mirko Müller: Oczy i zoptymalizuj swój komputer: dziki temu Twój komputer znów bdzie naprawd szybki! ; [po prostu zrozum lepiej], SmartBooks, 2006, ISBN 9783908497394 , s. 128 [1]
  4. Woody Leonhard: Windows 7 for Dummies , All-in-One-Volume, Wiley, 2010, ISBN 9783527705733 , s. 184 [2]
  5. Anna Kalinowsky: Sprzt: naprawa dysku twardego moesz to zrobi , 2 czerwca 2020 r.
  6. Aeleen Frisch: Administracja systemu Unix, O'Reilly, 2003, ISBN 9783897213470 , s. 188 [3]
  7. David Wolski: Linux: uszkodzony dysk twardy odzyskiwanie danych jak profesjonalici , pcwelt.de, 16 padziernika 2016 r.: Moesz uy narzdzia fsck do naprawy bdów systemu plików

Opiniones de nuestros usuarios

Lidia Socha

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Bd systemu plików.

Ania Krzemiński

Ten wpis na Bd systemu plików sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Marzena Wilk

Informacje o zmiennej Bd systemu plików są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Julita Zaremba

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Bd systemu plików.

Jerzy Pawlik

To dobry artykuł dotyczący Bd systemu plików. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.