Bazy danych struktur ziemnychInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Bazy danych struktur ziemnych. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Bazy danych struktur ziemnych zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Bazy danych struktur ziemnych i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Bazy danych struktur ziemnych. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Bazy danych struktur ziemnych! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Bazy danych struktur ziemnych, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Bazy danych naziemne struktury uderzeniowe zarejestroway lady uderzenia ( uderzenia ) cia niebieskich (np. Jako meteoroidy , asteroidy czy komety ) na Ziemi. Na caym wiecie istnieje kilka baz danych rónicych si zakresem, struktur i funkcj wyszukiwania.

Baza danych wpywu Ziemi - Planetary and Space Science Centre (PASSC), Kanada

Earth Impact Database to baza danych prowadzona przez University of New Brunswick (Kanada), istnieje w swojej obecnej formie od 2001 roku i zawiera ponad 190 potwierdzonych struktur uderzeniowych.

Baza danych ekspertów na temat struktur zderzeniowych z ziemi (EDEIS) - Tsunami Laboratory, Rosja

Baza danych prowadzona przez Instytut Matematyki Obliczeniowej i Geofizyki Matematycznej Tsunami Laboratory w Nowosybirsku obejmuje zakres ponad 1140 struktur w 5 kategoriach:

 • udowodniony
 • prawdopodobny
 • moliwy
 • wtpliwy
 • faszywy wpis.

Impact Structures of the World - baza danych Jarmo Molianena, Finlandia

Baza danych prowadzona przez Jarmo Molanena z Finlandii zawiera ponad 375 struktur uderzeniowych w kilku kategoriach:

 • W peni udowodnione
 • Kandydaci
 • Zasugerowa
 • Zdyskredytowany.

linki internetowe

Indywidualne dowody

 1. Planetary and Space Science Center - About US. Pobrano 9 stycznia 2021 r .
 2. ^ Encyklopedia internetowa na temat zagroe naturalnych: baza danych ekspertów na temat struktur wpywajcych na ziemi (EDEIS). Pobrano 9 stycznia 2021 r . []

Opiniones de nuestros usuarios

Diana Makowski

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Bazy danych struktur ziemnych jest tym, którego szukałem.

Dominik Chmiel

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Bazy danych struktur ziemnych.