Bajka o RegentrudzieInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Bajka o Regentrudzie. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Bajka o Regentrudzie zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Bajka o Regentrudzie i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Bajka o Regentrudzie. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Bajka o Regentrudzie! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Bajka o Regentrudzie, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Bajka o Regentrudzie
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2018
dugo 60 minut
Prt
Dyrektor Klaus Knoesel
scenariusz Leonie Bongartz
produkcja Zieglerfilm Köln GmbH Producenci: Elke Ried, Thorsten Flassnöcker
aparat fotograficzny Philipp Timme
skaleczenie Jörg Schreyer
zawód

Bajka o Regentrudzie to niemiecki film bajkowy z 2018 roku. Oparty jest na bajce artystycznej Die Regentrude autorstwa Theodora Storma i zosta wyprodukowany przez NDR dla serii ARD Six in one fall .

wtek

Ludzie cierpi z powodu upaów i suszy. Kady chce, by wreszcie skoczya si wielka susza. Maren nie tylko marzy o wielkim deszczu, ale take o tym, e moe polubi ukochanego Andreesa. Ale jej ojciec, bogaty farmer kowy Iven, nie pozwala jej wzi za ma syna zuboaego Stine'a.

Iven jest trzewo mylc osob, która nie wierzy w histori Regentrudy, która wedug innych mieszkaców wioski sprowadza deszcz. Maren widzi jednak szans na polubienie swojego Andreesa i zakada si z ojcem, e zgodzi si na jej maestwo, jeli zacznie pada przed nastpnym zachodem soca.

Jeden z przodków Stine'a dawno temu obudzi Regentrud, kiedy zasna. Wymagane do tego mae powiedzenie, a take trasa, odeszy w zapomnienie. Andrees moe dowiedzie si obu od Feuermanna. Maren i Andrees wyruszaj, aby obudzi Regentrud ze snu i tym samym zakoczy rzdy straaka jego niszczycielskim arem.

W ich podróy obaj s wielokrotnie utrudniani przez zaklcia straaka. W pewnym momencie spotykaj przewonika, który nie ma ju pracy, poniewa rzeka, przez któr musi przepyn podrónych, ju wyscha, a jego ód jest zepsuta. Andrees zostaje, aby naprawi ód razem z przewonikiem, tak e Maren, gdy tylko obudzi Regentrud, wraca nad rzek, która jest wtedy znowu dostpna.

Po chwili Maren spotyka maego elfa, który, gdy Maren rozwizuje zagadk, prowadzi j do ogrodu Regentrudy. Po przebudzeniu Regentrudy ona i Maren udaj si do studni, a po jej otwarciu w kocu zaczyna pada.

Maren i Andrees wracaj do domu i bior lub.

to

Zdjcia miay miejsce od 11 czerwca do 28 czerwca 2018 roku. Film zosta nakrcony w skansenie w Kiekeberg w Rosengarten-Ehestorf , w Reinbek-Ohe i Hamburg-Fischbek .

Nagrody

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Bajka o Regentrudzie jest przygotowywana do serii ARD Six in One Stroke. W: presseportal.de. ródo 3 lipca 2018 .
  2. Nagroda Specjalna 2019. W: Strona internetowa Nagrody im. Roberta Geisendörfera. 26 wrzenia 2019, udostpniono 26 wrzenia 2019 .

Opiniones de nuestros usuarios

Marina Bieniek

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Krzysztof Kot

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Edward Chrzanowski

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Bajka o Regentrudzie