Bajka o dwunastu miesicachInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Bajka o dwunastu miesicach. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Bajka o dwunastu miesicach zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Bajka o dwunastu miesicach i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Bajka o dwunastu miesicach. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Bajka o dwunastu miesicach! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Bajka o dwunastu miesicach, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Oryginalny tytu Bajka o dwunastu miesicach
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2019
dugo 60 minut
Ocena wiekowa FSK 0
Prt
Dyrektor Frauke Thielecke
scenariusz Anette Schönberger
produkcja Radio Brema , MDR , rbb
muzyka André Feldhaus
kamera Christian Klopp
skaleczenie Geraldine Sulima
zawód

Bajka dwunastu miesicy to niemiecki film bajkowy oparty na motywach Josefa Wenziga z roku 2019. Zosta stworzony dla serii ARD Sze w jednym uderzeniu przez Bremedia Produktion GmbH na zlecenie ARD pod kierownictwem Radia Bremen , MDR i rbb dla pierwszego wyprodukowanego. Premiera telewizyjna odbya si 26 grudnia 2019 r. w Das Erste.

wtek

Królowa Klara ma magiczne moce, które pozwalaj jej nastawia zegar roczny z miesica na miesic. Wic rzdzi nie tylko swoim królestwem, ale take porami roku.

Ostatnie miesice zauwayy, e królowa Clare sabnie; obawiaj si, e spowoduje to, e strac swoje magiczne moce, a tym samym nie bd ju w stanie ustawia zegara pór roku. Marcowa kobieta, jej przyjacióka wrzesie, próny czerwiec i inne miesice podejrzewaj, e za tym wszystkim stoi Ksi Mrony.

Masz racj, poniewa Ksi Mrony, który przebra si za mnicha Martina, tak naprawd wraz z Lutym próbuje powstrzyma Królowej Klary przed ustawieniem zegara na marzec 29 lutego, aby zawsze pozosta Luty.

Przez pozostae miesice razem udaje si znale w jej starej magicznej ksidze przepis na cudowny eliksir, który moe uleczy królow. Ale tylko ludzie s w stanie rozwiza zagadk i znale odpowiednie skadniki. Odpowiednie miesice mog pomóc w kadej z rozwizanych zagadek, ale tylko wtedy. Tak wic dziewczyna od jajek Luise i kucharz Valentin zostaj wysani przez królow, aby znale skadniki.

Miejmy nadziej, e obaj rzuc si i znajd przedmioty, których szukaj, chocia Mrony Ksi utrudnia im zadanie, a nawet próbuje mu zapobiec. Po tym, jak wszystkie skadniki s razem, ostatni lutowy nieg grozi zawaleniem, co jest absolutnie konieczne, poniewa luty nie pozwala mu pada.

Dopiero gdy królowa i pozostae jedenacie miesicy zapewni go, e nie jest to dla nich miesic niekochany, ale naley do niego tak, e s jednoci, zrywa wi z wpywem Ksicia Mronego i pozwala, by spad nieg. Królowa bierze teraz kompletn mikstur i widocznie wraca do zdrowia. Wraz z tym moc Ksicia Mronego sabnie, a on si rozpywa.

Poruszony w por zegar sezonowy dzwoni teraz na wiosn, a panowanie na nastpny miesic obejmuje kobieta marcowa, któr poddani królowej szczliwie wituj uczt.

to

Zdjcia miay miejsce od 19 lutego 2019 r. do 11 marca 2019 r. w cigu 14 dni zdjciowych. Strzelanina miaa miejsce w Hildesheim , Worpswede ( Worpsweder Käseglocke ) i Buchholz w Nordheide , gdzie gówn lokalizacj by zamek Marienburg na poudnie od Hanoweru .

Film ma niewiele wspólnego z oryginaem.

Opinie

Film bajkowy (telewizyjny) oparty na modelu czeskiego Josefa Wenziga, który przyciga uwag pomysow fabu, bogatym wyposaeniem i dobrymi aktorami. Archaiczny konflikt dobro-kontra-zy jest niezwykle rozbity w skomplikowanych rysunkach postaci .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Bajka 12 miesicy w rbb-online od 26 grudnia 2019 r.
  2. Bajka o dwunastu miesicach. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , udostpniony 3 stycznia 2021 r .Szablon: LdiF / Konserwacja / Uyty dostp 

Opiniones de nuestros usuarios

Wiktor Rak

Ten wpis na Bajka o dwunastu miesicach sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Ala Lis

Podane informacje o zmiennej Bajka o dwunastu miesicach są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Szymon Jakubowski

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Zuzanna Cybulski

Artykuł o Bajka o dwunastu miesicach jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.