Austriacki magazyn branowyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Austriacki magazyn branowy. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Austriacki magazyn branowy zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Austriacki magazyn branowy i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Austriacki magazyn branowy. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Austriacki magazyn branowy! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Austriacki magazyn branowy, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Austriacki magazyn branowy
logo
opis Magazyn serwisowy dla menederów i decydentów
Obszar kompetencji Trendy w zarzdzaniu, prawo podatkowe, polityka gospodarcza, nowe technologie
jzyk Niemiecki
Wydawnictwo Weka Industrie Medien (Austria)
Pierwsza edycja Marzec 1993
Czstotliwo publikacji miesicznik (10 numerów)
Wydanie sprzedane 25 000 egzemplarzy (dodatkowe wydania kilka razy w roku)
( ÖAK / [1] ; plik PDF ; 1,1 MB)
Zasig 0,046 miliona czytelników
( [2] ; plik PDF ; 1,1 MB)
Redaktor naczelny Rudolf Loidl
redaktor Weka Industry Media
Meneder Beatrice Schmidt
link do strony internetowej www.industriemagazin.at
ZDB 1329852-5

Österreichisches Industriemagazin (w skrócie: Industriemagazin ) to austriacki magazyn specjalistyczny skierowany do decydentów w przedsibiorstwach austriackich , tj. H. dla kierowników handlowych i technicznych . Magazyn przemysowy ukazuje si co miesic; numery z lipca / sierpnia i grudnia / stycznia pojawiaj si jako numery podwójne. Pierwszy numer ukaza si w marcu 1993 roku. Magazyn przemysowy by jednym z pierwszych, które ukazay si w Internecie w 1994 roku.

Magazyn przemysowy wydawany jest przez wiedeskie wydawnictwo Weka Industrie Medien, które specjalizuje si w mediach specjalistycznych. Jako magazyn usugowy, magazyn branowy zajmuje si w szczególnoci aktualnymi trendami w zarzdzaniu , wydarzeniami w polityce gospodarczej, które s istotne dla przedsibiorców oraz odpowiednimi innowacjami w prawie podatkowym . Kolejny nacisk kadzie si na nowe technologie , poruszajc tematy z obszarów IT, automatyki i technologii rodowiskowej, inynierii mechanicznej, motoryzacji i logistyki.

Wedug analizy czytelników przeprowadzonej przez Fessel Institute w 2007 roku, magazyn branowy jest najczciej czytanym czasopismem biznesowym w Austrii .

Obecnym redaktorem naczelnym od 2011 roku jest austriacki dziennikarz biznesowy Rudolf Loidl .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Weka Industry Media . Oficjalna strona internetowa. ródo 30 kwietnia 2018 r.
  2. Analiza czytelnika 2007 przeprowadzona przez Fessel Institute for Das Österreichische Industriemagazin (ostatni dostp 1 czerwca 2009).

Opiniones de nuestros usuarios

Marek Wieczorek

Ten wpis na Austriacki magazyn branowy pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Agnes Jarosz

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Margaret Wysocki

Podane informacje o zmiennej Austriacki magazyn branowy są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Urszula Cybulski

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Ana Romanowski

Dzięki za ten post na Austriacki magazyn branowy, właśnie tego potrzebowałem