Wired

W tym artykule poruszymy temat Wired, temat, który zyskał na znaczeniu w ostatnich latach ze względu na jego wpływ na różne obszary życia codziennego. Wired to zjawisko, które wzbudziło zainteresowanie ekspertów i badaczy na całym świecie, wywołując szeroką debatę w społeczeństwie. W związku z tym dogłębnie przeanalizowane zostanie znaczenie Wired, jego ewolucja w czasie i możliwe przyszłe scenariusze, w których może on mieć wpływ. Ponadto zaprezentowane zostaną różne perspektywy na ten temat, a także możliwe rozwiązania lub podejścia do radzenia sobie z jego konsekwencjami. Ostatecznie ten artykuł ma na celu przedstawienie kompleksowego spojrzenia na Wired w celu zapewnienia głębszego zrozumienia jego wpływu i możliwych konsekwencji w przyszłości.

Wired
Ilustracja
Częstotliwość

miesięcznik

Państwo

 Stany Zjednoczone

Adres

San Francisco

Wydawca

Condé Nast Publications

Język

angielski

Pierwszy numer

1993

Redaktor naczelny

Nicholas Thompson

Średni nakład

870 101[1] egz.

ISSN

1059-1028

OCLC

24479723

Strona internetowa

Wiredamerykański magazyn publikowany w formie papierowej jako miesięcznik oraz internetowej. Siedziba wydawnictwa znajduje się w San Francisco w Kalifornii, czasopismo jest wydawane od przełomu marca i kwietnia 1993 roku[2] przez Condé Nast Publications. Informuje o wpływie techniki na kulturę, ekonomię i politykę.

Magazyn wprowadził termin „crowdsourcing[3], a także swoją coroczną tradycję przyznawania nagród Vaporware, które upamiętniają „produkty, gry wideo i inne drobiazgi, które były prezentowane, obiecywane i promowane, ale nigdy się nie spełniły”[4].

Przypisy

  1. WMG Media Kit 2017 , wired.com (ang.).
  2. Alex French, The Very First Issues of 19 Famous Magazines , Mental Floss (ang.).
  3. David Whitford, Hired Guns on the Cheap , Fortune Small Business. CNN, 7 sierpnia 2007 (ang.).
  4. Michael Calore, Vaporware 2010: The Great White Duke , Wired, 11 marca 2011 (ang.).

Linki zewnętrzne