Przymierze z Maryją

W tym artykule zbadamy temat Przymierze z Maryją z różnych perspektyw, badając jego wpływ na współczesne społeczeństwo i jego znaczenie w dzisiejszym świecie. Idąc tym tropem, zagłębimy się w najważniejsze aspekty związane z Przymierze z Maryją, analizując jego historyczne znaczenie i wpływ na rozwój nowych koncepcji i trendów. Ponadto uwzględnimy różne opinie ekspertów w tej dziedzinie, a także osobiste doświadczenia, które pozwolą uzyskać pełniejszą i wzbogacającą wizję Przymierze z Maryją. Syntetyzując aktualne i rygorystyczne informacje, ten artykuł ma na celu przedstawienie kompleksowego spojrzenia na Przymierze z Maryją, aby dać czytelnikowi głębsze i pełniejsze zrozumienie tego ważnego tematu.

Przymierze z Maryją
Częstotliwość

dwumiesięcznik

Państwo

 Polska

Adres

ul. Augustiańska 28
31-064 Kraków

Wydawca

Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi

Tematyka

katolicka

Pierwszy numer

2001

Redaktor naczelny

Bogusław Bajor

Średni nakład

200 000 egz.

Format

145 × 210 mm

Liczba stron

50

ISSN

1643-0174

Przymierze z Maryjąpolski dwumiesięcznik o profilu konserwatywno-katolickim, wydawany w Krakowie przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi (a w przeszłości przez krótki czas przez Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi). Pismo ukazuje się od października 2001 roku i jest kolportowane w nakładzie ok. 250 000 egzemplarzy. Redaktorem naczelnym jest Bogusław Bajor, natomiast funkcję zastępcy redaktora naczelnego pełni Adam Kowalik.

Tematyka

Główne tematy podejmowane przez redakcję oscylują wokół wiary, Kościoła Katolickiego, rodziny, cywilizacji. Do stałych rubryk „Przymierza z Maryją” należą: Rodzina, Nasze Kampanie, Słowo Kapłana, Święte Wzory, Listy od Przyjaciół, Środowiska-Zwyczaje-Cywilizacje.

Linki zewnętrzne